Receta Gatimi

Restoranti i fundit qe keni qene


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Recete Restoranti i fundit qe keni qene

  Cili ka qenė Restoranti i fundit qė keni qenė dhe ēfarė keni porositur?!
  Le tė bėjmė pak promovime restoranteve qė janė nė Shqipėri, po pse jo dhe atyre jashtė vendit!

  Shkruani:
  • Emrin e Lokalit dhe Adresėn/Qytetin
  • Ēfarė porositet nga menyja
  • A ju pėlqeu pjata qe konsumuat?

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Restoranti qe shkoj shpesh quhet Lime dhe servojne menu tradicionale Austriake si dhe te huajen!

  Pjata qe me pelqen me se shumti quhet Wiener Schnitzel!

  Normal, nuk porosis gjithmone te njejten , por kjo me pelqen me shum (:

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Ice, ēfare ka kjo pjata Wiener Schnitzel

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ice, ēfare ka kjo pjata Wiener Schnitzel
  qe Chef

  Kjo Wiener Schnitzel ishte zbuluar per her te 1 ne Milano!


 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Haha! Kesaj i thon cotoletta milanese ketu ne Itali! Eshte vertet e mire!

  Po Wien, ēfare ka tipike?!

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  ėhė, eshte shum e mire

  Tipike eshte kjo, dmth Wiener Schnitzel, Strudel me molle nga embelsirat, Tafelspitz eshte kjo ketu:
  tjera spo di se nuk i parapelqej shum specialitet e ktyne! Vetem ate Wiener Schnitzel e ha, tjerat s'i kam provuar pothuajse fare...

 7. #7
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Na hapet oreksin per te shkuar persi ne restorant me keto foto xD, pjata ime e preferuar eshte"grigliata mista di carne" mish (te ndryshem) ne zgar me pak uthull dhe vere te kuqe dhe u beft mire

  ps restoranti quhet 7 Village

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. SMS fundit qe keni derguar!
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 24-07-2018, 11:10 AM
 2. Kur ka qen hera e fundit qe keni qare?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 48
  Postimi i Fundit: 26-12-2015, 11:51 PM
 3. Cila ka qene dhurata me e bukur qe keni marre?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 23-07-2013, 04:06 PM
 4. Cili ėshtė filmi fundit qė keni parė?
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-02-2013, 04:17 PM
 5. Restoranti qe i ben keq shendetit!
  Nga ReniX nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-02-2013, 08:37 PM

Etiketat pėr kėtė Temė