Foto nga Dritarja Juaj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Talking Foto nga Dritarja Juaj

  Receta Gatimi

  Nuk behet fjale per Dritaren e kompjuterit (windows) por ate te shtepise

  Ēfare pamje keni nga dritarja! Le te shohim sa nga ju e shohin Kullen Eiffel duke pire kafe


 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  dritarja ime :$


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. A janė vėrtet sytė dritarja e shpirtit ?
  Nga landi i nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 26-01-2013, 07:17 PM
 2. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-11-2012, 03:41 PM
 3. Zbulohen foto te Sony Xperia Mint (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-07-2012, 08:33 PM
 4. Si ta bejm mouse qe me nje te klikuar ta hapet dritarja
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-06-2010, 06:27 PM

Etiketat pėr kėtė Temė