Receta Gatimi

Kamera e Instagram tė dalė nė treg nė 2014


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27

  Smile Kamera e Instagram tė dalė nė treg nė 2014


  Socialmatic ka nenshkruar marreveshjen per prodhimin e kamerave Polaroid te versionit Socialmatic Camera te cilat u publikuna si prototip ne 2012. Perderisa detajet jane akoma te pa pubikuara, thuhet se kamera do te dale ne treg nga cereku i pare i 2014 dhe do te sponzorizohet nga C&A Marketing. Nese puna e Polaroid eshte me shume se sa nje koncept, atehere kamera do te mund te vije me nje ekran te ndjeshem ne prekje me 4,3 inē, bluetooth, WiFi dhe 16GB hapesire te brendshme. Nuk dihet akoma nese kamera do te shitet me Android...

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Do te nxjerre gje dhe foto ne leter?! Duhet te kete dhe nje display, per fotot e femrave ne tualet

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  mezi po pres qe ta shoh prej verteti nje kamer qe ishte thjesht "logo" ^_^

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. iPhone 5 do tė dalė nė verė?
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-02-2012, 11:27 AM
 2. Do dalė nė shitje makina - avion
  Nga ardona nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-09-2010, 03:55 AM
 3. Ka dale Internet Explorer 8.0
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-03-2008, 12:06 PM

Etiketat pėr kėtė Temė