Personazhet e Disney ne Jeten Reale


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Foto Personazhet e Disney ne Jeten Reale

  Receta Gatimi

  Nje permbledhje me personazhet e Disney ne jeten reale!

  Ariel


  Borebardha


  Hirushja


  Mulan


  Pocahontas


  Megara


  Jasmine

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  disa nuk i paskam pare... Se kisha menduar ndo1her se ekzistojne ne jeten reale

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  po keto jan piktura

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nga forumistat, cili do te ishte miku yt ne jeten reale???
  Nga Insomnia nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 27-02-2013, 09:14 AM
 2. Ja personazhet mė tėrheqės tė 2011
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-12-2011, 11:20 PM
 3. Tatuon kurrizin me personazhet e “Twilight”
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-01-2011, 04:27 PM
 4. Disney blen zhvilluesin e popullarizuar pėr iPhone, Tapulous
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-07-2010, 12:36 AM
 5. Plaku Hero i Disney, Carl Fredicksen
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-05-2009, 04:46 PM

Etiketat pėr kėtė Temė