Facebook ndryshon - Perseri


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Ide Facebook ndryshon - Perseri

  Receta Gatimi

  Facebook sot ka prezantuar pamjen e re qe do te kete rrjeti social blu. Ai paraqitet me nje koncpet tjeter duke ndare informacionet ne mure. Mbase te themi nje sy mund ta ket patur nga Google Plus, pasi ideja eshte shume e ngjashme.

  Ja disa pamje
  ja dhe nje video:


 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Video e dizajnit te ri ne facebook

  po me pelqen kjo pamja e re

  edit: Ja edhe 1 video se si duket dizajni i ri! (E demonstruar)

  Kodi:
  http://www.theverge.com/2013/3/7/4075548/facebook-redesigns-news-feed-with-multiple-feeds#ooid=psdzEwYTr-8ftE4hSgOCLbBQr0HuxURZ
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga vaaldr1n; 08-03-2013 mė 02:15 AM. Arsyeja: video

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ta provojm njeher dhe pastaj te themi ben a sben

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  si aktivizohet apo do behet m update nga fb ?

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  si aktivizohet apo do behet m update nga fb ?
  Akoma s'eshte aktivizuar per te gjithe!

 6. #6
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Thash pse nuk me eshte nderruar pamja e fb

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Facebook ndryshon "mesazhet"
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 10:39 PM
 2. Facebook ndryshon pamjen e fotove
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 31-07-2012, 04:33 PM
 3. U riktheva perseri...
  Nga Al Capone nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-07-2012, 12:16 PM
 4. Facebook ndryshon adresat e-mail tė pėrdoruesve
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-07-2012, 09:33 PM
 5. Perseri per ju ketu
  Nga avii nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 06-02-2009, 11:41 PM

Etiketat pėr kėtė Temė