Dhe pse tashme Alfabeti duhet mėsuar dhe te rriturve, por po e hap ketė teme tek fėmijėt!

Rastesisht gjeta kėto shkronja (alfabetin shqip) dhe kush do mund ti printoj qe ti kete per femijen e vet.