Receta Gatimi

Barcelona vs Milan - Live ora 20:45


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Thumbs up Barcelona vs Milan - Live ora 20:45

  Barcelona - Milan

  12 Mars 2013 ora: 20:45 Ottavi Camp Nou
  Barcelona

  Vķctor Valdés
  Dani Alves
  G. Piqué
  C. Puyol
  J. Alba
  S. Busquets
  Xavi
  C. Fąbregas
  Pedro
  A. Iniesta
  L. Messi

  Milan
  C. Abbiati
  I. Abate
  P. Mexčs
  M. Yepes
  K. Constant
  M. Ambrosini
  R. Montolivo
  S. Muntari
  K. Boateng
  S. El Shaarawy
  M. Niang

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  DAJE RAGAZZI, FORZA MILAN! 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  kjo do jet loj e fort! Neser mbrema para TV-se me ca birra, ka me na thy


 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Thash mos e spostuan per sot , gjithsesi milani ka 70 % shpresa per kualifikim, dhe nuk do ishte keq 1 ndeshje Juve-Milan per champions, duhet te nderroni skuader, dhe ju keshilloj te beheni me Juventusin

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Arjol puna eshte se zgjedhjet ne Itali perfunduan hahaha! Duhet shtrenguar rripi!

 6. #6
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Si fans i milanit, uroj te mos kete ndonje permbysje rezultatit te pare!

  Dhe pse me Barcelonen dhe Berluskonin ēfare nuk pritet!

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Bobobo cfare Barcelone!


  Barca 1 - Milan 0

  Rezultati final deri tani 1 - 2

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Barcelona 2 - Milan 0 - minuta e 39:00


 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Barcelona 4 - Milan 0


 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Barcelona 4 - Milan 0

  Maje veten!

  Ngushllime juve e urime neve!

  Gezuar!


 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Birren e mar me gjithe qejf, pasi ishte mese normale qe do fitonte Barca! por mos te kishte bere 4 tullumbace se i turperoj fare...

 12. #12
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Barcelone super ,milani si breshka neper fushe silleshin ,,,

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  Barcelone super ,milani si breshka neper fushe silleshin ,,,
  Pritej! Por kjo Barcelona, nuk kishte te bente fare me ate qe humb 2 m e 0! Te pakten i beri milanistet te enderrojne per aq pak kohe! hahaha! Ata ishin absolut.

 14. #14
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Ngushellime per skuadren, mos u merzisni do e nxjerri Juventusi Barcen

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Opo Barēes as Juventusi nuk i ben dot gje! Pastaj nuk eshte se "ne" si tifoz pretendonim te fitonte Milan! Do flisnim ndryshe nese zgjedhjet ne Itali do ishin kete te diel

  Kafshate qe nuk kaperdihet eshte Bacelona

 16. #16
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Bravo trajnerit t'Milan edhe ati lojtarit El Sharavy! Fitoren e ka meritu Barēa dhe e dim te gjith qe ata me t'ver8 jane jashttokesore!


  edit: kjo m'ka pelqy shum <3 <3

  Redaktuar pėr herė tė fundit nga vaaldr1n; 13-03-2013 mė 06:12 PM. Arsyeja: update

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Champions League: Milan- Barcelona
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 49
  Postimi i Fundit: 05-04-2012, 10:07 PM
 2. Real vs Barcelona
  Nga Bytyqi Valon nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 13-12-2011, 03:04 PM
 3. Barcelona apo Real Madridi.
  Nga gjendar nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-11-2010, 06:43 PM
 4. Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 29-05-2009, 10:17 AM
 5. Leo Mesi: Pėrjetėsisht te Barcelona
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-01-2009, 05:12 PM

Etiketat pėr kėtė Temė