Receta Gatimi

Ushtrime per te rene nga pesha


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34

  Arrow Ushtrime per te rene nga pesha

  Ketu keni disa ushtrime per te ndihmuar qe te bini nga pesha. Mjafton te ndiqni imazhet ne figure siē tregohen hapat (steps). Keto ushtrime mund te kryhen ēdo orari te dites, por e rendesishme eshte ti kryeni sa me shpejt te jete e mundur. Ideal per te tonifikuar trupin.


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Vazhdojme serine me ushtrime te tjera fitnessi!


 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Ketu kemi dhe disa ushtrime Fitness per te rene nga pesha

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Na posto ca foto me seksi

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Na posto ca foto me seksi
  Haha ti hyre per instruktoren


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dy Dieta te shpejta per te rena nga pesha deri ne 9 kilogram
  Nga ReniX nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 11-04-2013, 01:20 AM
 2. A kam rene ne dashuri ?!
  Nga landi i nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 05-04-2013, 06:38 PM
 3. Si ta shpėtoni telefonin e rėnė nė ujė?
  Nga olsii nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 07:11 PM
 4. Mėnyra mė e mirė pėr tė rėnė nga pesha
  Nga Altin111 nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-01-2008, 10:55 AM
 5. Diete per meshkuj, si te humbet pesha per 2 jave?
  Nga Altin111 nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-09-2007, 08:19 AM

Etiketat pėr kėtė Temė