Receta Gatimi

Skandal apo tolerance fetare?! Shume e ulet per besimtaret


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Drejtesia Skandal apo tolerance fetare?! Shume e ulet per besimtaret

  Si e gjykoni kete puthje mes nje murgeshe dhe nje hoxhe?! Skandal apo tjeter?

  A eshte e ulet per besimtaret?!


 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  kta e perfaqsojn veten, jo neve!

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Hahaha te shkretit! Opo jepi pa dallim fare

 4. #4
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  mire qe si ka ra kapuci atij ,nga municionet ~~~ fe do te thote te besh zap epshet .

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Kjo do nje BIG UP! - Shife si jane skuqur faqet murgeshes

 6. #6
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Pse duhet te jete e ulet?...ata te dy nga erdhen ne kete bote?...nuk erdhen nga dy njerez?....duke qene se njeriu eshte krijuar i till,asgje nuk eshte e gabuar....perderisa ne vetvete e gjithe ajo pamje mbart te shenjten ndjenje Dashurine....

 7. #7
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  shume mire bejne, ne vend te luftes bejne dashuri , edhe pse me duket foto e bere me qellim

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ...asgja e keqe ...shkembejne urime.....mes tyre ...

  ...hoxha ...: gezuar krishtlindjet...!!!!!

  ...murgesha ...ershume vjet bajramin...!!!!!!!!!

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  shume mire bejne, ne vend te luftes bejne dashuri , edhe pse me duket foto e bere me qellim
  edhe une dyshoj ashtu!

 10. #10
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Per mendimin tim njerezimi duhet te ket nje "fe" unike!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar Pashket per gjithe besimtaret katolik
  Nga Administratori nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 08-04-2012, 09:24 PM
 2. Futja e Edukates Fetare ne shkollat kosovare
  Nga labja nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 30-08-2011, 05:44 PM
 3. Video per besimtaret
  Nga ardona nė forum Komuniteti i krishterė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-07-2010, 03:10 AM
 4. Topi: Shqipėria, shembull i tolerancės fetare
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-10-2009, 07:11 PM
 5. Nė Shqipėri, 245 grupe fetare
  Nga kuklla nė forum Bota shpirtėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-03-2009, 12:35 PM

Etiketat pėr kėtė Temė