Loja me aparatin fotografik (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Talking Loja me aparatin fotografik (foto)

  Receta Gatimi  Nė syrin e objektivit tė kameras apo aparatit fotografik imazhet mund tė mashtrojnė dhe tė krijojnė iluzione tė mahnitėshme.

  Mė poshtė do sjellim disa prej fotove tė shkrepura nga fotografė amatorė qė i vendosin gjėrat nė perspektivė. Bėhet fjalė pėr foto tė jashtėzakonshme, si pėr shembull ajo e njė vajzė e vogėl “gjigante nė gjendje tė kapė majėn e Kullės Eifel, burri “qė ha njė anije kozmike, apo “njeri-drago me frymėn e zjarrtė.  Burimi: Top-Channel

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Shume perspektiva interesante

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  te bukura

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Nuk kan nevoj per Photoshop

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si te vendosim foto ne Albumin Fotografik?
  Nga ReniX nė forum Guida dhe Kushtet e Pėrdorimit
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-02-2011, 12:47 AM
 2. Sony krijon aparatin e parė me fotografi tredimensionale
  Nga ardona nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-07-2010, 04:47 PM
 3. Pėrdorimi i detergjenteve, probleme me aparatin e frymmarjes
  Nga ema_d nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-03-2008, 12:17 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-02-2008, 02:50 AM

Etiketat pėr kėtė Temė