Shkarko Ubuntu - Gnome 13.04


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Pinguin Shkarko Ubuntu - Gnome 13.04

  Receta Gatimi

  Ubuntu 13.04 mund te shkarkohet ne versionin test. Per te gjithe te apasionuarit dhe jo vetem te botes Linux, ky version sjell mjaft te reja ne konceptim Desktop.
  Imazhet ISO te UBUNTU

  PC (Intel x86) desktop image

  64-bit PC (AMD64) desktop image

  Per instalim - Shiko Guiden: Si te Instalojme Ubuntu Linux

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Sa paskan perparu kta

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Sa paskan perparu kta
  Kane kopjuar nga Windows 8

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ubuntu Linux 12.04
  Nga vaaldr1n nė forum Shpėrndarjet Linux/Unix
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-05-2012, 09:25 PM
 2. Wireless ne Ubuntu 10.10
  Nga arti78 nė forum Shpėrndarjet Linux/Unix
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-04-2011, 10:16 PM
 3. What is Ubuntu - Video
  Nga ReniX nė forum Shpėrndarjet Linux/Unix
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 31-10-2010, 12:35 AM
 4. Nje Dock per Ubuntu!
  Nga ReniX nė forum Shpėrndarjet Linux/Unix
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-09-2010, 05:37 PM

Etiketat pėr kėtė Temė