Digg do tė jetė pasardhėsi i Google Reader


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Programe Digg do tė jetė pasardhėsi i Google Reader

  Receta Gatimi

  Pasi Google Reader do te mbyllet me 1 Qershor, Kompania Digg ka lajmeruar se do te sjelle sherbimin pasardhes te RSS-Lexuesit.  Javen e kaluar Google njoftoi se do te mbylle RSS-Lexuesin e vet me daten 1 Qershor 2013. Kjo i frikesoi shume perdorues, nga qe sherbimi akoma perdoret nga nje numer i mire perdoruesish ne internet. Ndermarrja ne Internet, Digg, e ka shfrytezuar kete mundesi dhe ka njoftuar se do te sjelle ajo RSS-Lexuesin e vet. Digg RSS Reader i ri do te marre nje numer te konsiderueshem te vecorive te Google Reader dhe te ofroje funksione te reja. Ne komunikaten zyrtare thuhet se Digg do deshiroje te perdore Google-Reader-API dhe kete vegel ta perze nga interneti ne vitin 2013. Lexuesi, pervec webfaqeve, do te shfrytezoje edhe rrjetet socjale s iFacebook, Twitter, Tumblr dhe Reddit si burime te lajmeve.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sa keq qe do mbyllet Google Reader!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Google Reader do te mbyllet me 1 Qeshor
  Nga ReniX nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-03-2013, 08:05 PM
 2. Google shton Filma, TV Shows dhe Revista ne Google Play
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-06-2012, 07:45 PM
 3. Card reader nuk njeh SDHC 4 gb
  Nga 3r1k0 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 14-04-2012, 08:50 PM
 4. Google avancon Androidin me Voice Actions dhe Google to Chrome
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 11:49 AM
 5. Adobe paralajmėron pėr sulme ndaj Reader dhe Acrobat
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-12-2009, 08:29 AM

Etiketat pėr kėtė Temė