Me Google Street View nė Mount Everest (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Foto Me Google Street View nė Mount Everest (foto)

  Receta Gatimi
  Google, javen e kaluar e ka zgjeruar dhe permiresuar sherbimin e vet Street View. Keshtu, tani ju mund te udhetoni virtualisht edhe permes "Grand Canyon". Tani ka perseri nje "highlight": Qe tani ju mund te shikoni edhe majen me te larte ne bote, Mount Everest direkt nga Google Street View. 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Fanstastike, gjithmon me ka pelqyer te bej nje vizit! Shpresoj te me realizohet!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 15 gjetje misterioze ne Google Street View (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-09-2012, 10:10 PM
 2. Google Street View fotografon nė Hėnė!
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 08-12-2010, 09:24 AM
 3. Imazhe tė papranueshme nė Google Street View
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-10-2010, 08:38 PM
 4. Kritika kundėr shėrbimit tė Google Street View
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2010, 02:17 PM
 5. Google Street View version pornografik
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-12-2008, 10:15 PM

Etiketat pėr kėtė Temė