YouTube tani ka 1 miliard pėrdorues


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile YouTube tani ka 1 miliard pėrdorues

  Receta Gatimi


  Webfaqja e videove, YouTube, ēdo muaj vizitohet nga nje miliard njerez ne mbare boten. Vajza e Google e beri publik kete numer te Enjeten ne mbremje. Platforma e videove tani ka pothuajse aq shume perdorues sa edhe rrjeti socjal me i madh ne bote, Facebook. Per rritjen e sherbimit te video jane perkujdesur me se shumti qasjet nga pajisjet mobile, si Smartphone dhe Tablet.

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Normal, une kur dua te degjoje muzike hap youtube dhe kenget qe dua ti degjoi i kam fut ne playlist me mire se kaq nuk behet

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Normal, une kur dua te degjoje muzike hap youtube dhe kenget qe dua ti degjoi i kam fut ne playlist me mire se kaq nuk behet
  Spotify po ma then ma shum

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Mu po ma thyn Fjolla Morina

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Mu po ma thyn Fjolla Morina
  A don me ja thy?


  Ne 7.074 billion qe jemi te gjithe, goxha fet paska youtube!

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Mu po ma thyn Fjolla Morina
  Sje i vetmi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Instagram tani ka 100 milion pėrdorues aktiv
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-02-2013, 05:14 PM
 2. 2012: Facebook bėhet gati pėr 1 miliard pėrdorues
  Nga gjendar nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-01-2012, 08:33 PM
 3. Rreth njė miliard pėrdorues preken nga “krimbi” nė IE
  Nga gjendar nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-02-2011, 03:41 PM
 4. Facebook tani vlen 50 miliard dollarė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-11-2010, 11:21 AM
 5. Youtube tani eshte Widescreen!
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-03-2009, 10:42 AM

Etiketat pėr kėtė Temė