Ai...Ajo..ose...Ata te Dy...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 23 prej 23
 1. #21
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Receta Gatimi

  ai ,,,ajo,,, ata te dy , u pane ,u shane ,qane ,qeshen ,iken ,u kthyen ,lotuan kercyen, por qe nuk qene kurre vetem te dy as nga arratia ,se nuk i linte rehat dashuria !!!!!

 2. #22
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Sa mė do? - e pyeti ajo.
  - Vėrtet dėshiron ta dish? - ia ktheu ai.
  - Patjetėr qė dua! - tha ajo dhe njė buzėqeshje e bukur pėrkėdheli fjalėt.
  Ai humbi i tėri nė bukurinė e buzėqeshjes sė saj.
  U magjeps! Kushedi pėr tė satėn herė e ndjeu me tėrė qenien.
  Mund tė takonte edhe njė milion vajza tjera, por asnjėra nuk mund tė
  krahasohej me tė.
  U pėrhumb nė mendime. Dashuria e tij ishte njė det i madh qė pėrpinte
  ēdo mendim.
  - Ma thuaj, - kėmbėnguli pėrsėri ajo dhe e ktheu nė realitet.
  - Mbylli sytė, - i tha ai dhe pastaj e pėrqafoi derisa ajo i mbylli sytė nė
  kraharorin e tij. - Pėrpiqu tė pėrfytyrosh gjithė universin, - vijoi ai dhe
  pastaj e puthi lehtė nė faqe.
  Vajza deshi tė thoshte diēka, por ai ia vuri gishtin tregues mbi buzė.
  - Tani tė gjithėn shumėzoje me pafundėsi, - i foli lehtė nė vesh, - dhe
  pėrsėri do tė arrish tė pėrfytyrosh vetėm njė pjesė tė asaj qė ndiej pėr
  ty. Ti je universi im, i shumėzuar me pafundėsi... dhe shumė mė tepėr se
  kaq...

 3. #23
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ...- Sa mė do? - e pyeti ajo.
  - Vėrtet dėshiron ta dish? - ia ktheu ai.
  - Patjetėr qė dua! - tha ajo dhe njė buzėqeshje e bukur pėrkėdheli fjalėt.
  Ai humbi i tėri nė bukurinė e buzėqeshjes sė saj.
  U magjeps! Kushedi pėr tė satėn herė e ndjeu me tėrė qenien.
  Mund tė takonte edhe njė milion vajza tjera, por asnjėra nuk mund tė krahasohej me tė.
  U pėrhumb nė mendime. Dashuria e tij ishte njė det i madh qė pėrpinte ēdo mendim.
  - Ma thuaj, - kėmbėnguli pėrsėri ajo dhe e ktheu nė realitet.
  - Mbylli sytė, - i tha ai dhe pastaj e pėrqafoi derisa ajo i mbylli sytė nė kraharorin e tij. - Pėrpiqu tė pėrfytyrosh gjithė universin, - vijoi ai dhe pastaj e puthi lehtė nė faqe.
  Vajza deshi tė thoshte diēka, por ai ia vuri gishtin tregues mbi buzė.
  - Tani tė gjithėn shumėzoje me pafundėsi, - i foli lehtė nė vesh, - dhe pėrsėri do tė arrish tė pėrfytyrosh vetėm njė pjesė tė asaj qė ndiej pėr ty. Ti je universi im, i shumėzuar me pafundėsi... dhe shumė mė tepėr se kaq...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12