Receta Gatimi

Mirdita....


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12

  Mirdita....

  Ketu do ti themi njeri-tjetrit Mirdita....

  Duke qene se jemi ne fillim jave...ju uroj te gjitheve...nje jave sa me te mbare...dhe pasditen e sotme ta keni sa me te bukur....

  - - - Updated - - -

  Mirdita njerez....ju uroj nje dite te bukur...edhe pse po bie shi...sa me pak lodhje dhe sa me shume argetim....

  se une per vete e urrej shiun.....hahahaha

 2. #2
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Mirdita njerez...ju uroj nje dreke sa me te mire,per ata qe nuk kane drekuar...e nje dite pa lodhje per ata qe jane ne pune...haahahha edhe per ne qe erdhem nga puna....

 3. #3
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Mirdita te gjitheve!!....

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  mirdita forumi klb

 5. #5
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Mirdita...Mirdita...e Mirdita per te gjithe!!!....Ju uroj nje jave sa me te bukur dhe te mbare...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ambasadori Vilson Mirdita viziton stendėn e Kosovės nė CeBIT 2011
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-03-2011, 10:03 PM