Facebook sjell shėrbimin e video-thirrjeve pėr pėrdoruesit nė Angli


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Facebook sjell shėrbimin e video-thirrjeve pėr pėrdoruesit nė Angli

  Receta Gatimi


  Pas lansimit te sherbimit video-thirrje ne Ameriken Veriore ne fillim te ketij viti, Facebook tani ka zgjeruar sherbimin VOIP edhe per perdoruesit ne Angli. Per te bere apo te marre video-thirrje, juve ju duhet te keni te instaluar aplikacionin Facebook Messenger per iPhone, iPad dhe iPod touch. Ju mund te thirrni ndonjerin prej kontakteve tuaj duke shtypur butonin "i" ne pjesen e bisedes dhe me pas te shtypni "Free Call." Messenger i perkrahe edhe njoftimet ne prapavije dhe ju do te keni mundesine gjithashtu te lini nje video-mesazh per shoket tuaj qe jane offline.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Shėrbimi VOIP i Facebook tani edhe pėr pėrdoruesit ne Gjermani, Francė, Itali dhe Spa

  Qe tani perdoruesit qe ndodhen ne Gjermani, France, Itali apo Spanje mund te bejne thirrje VOIP (Voice over IP) me aplikacionin Messenger te Facebook nga pajisjet e tyre smartphone! Sherbimi eshte leshuar dje per keto shtete te tjera te Europes dhe pritet qe se shpejti te mbuloje edhe me shume vende...
+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Facebook do te prezantoje sherbimin e ri "Facebook-Gifts"
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-10-2012, 10:05 PM
 2. Pėrdoruesit e rrjetit Facebook marrin mė shumė se qė japin
  Nga abdullah92 nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-02-2012, 10:51 PM
 3. Facebook e pėrvetėson shėrbimin Beluga
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-03-2011, 05:43 PM
 4. Pėrdoruesit e Facebook-ut mė tė rrezikuar nga astma
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-11-2010, 07:25 PM
 5. Facebook sjell karakteristikė tė re
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-04-2010, 04:12 PM

Etiketat pėr kėtė Temė