Facebook bėn publikė disa profile me pamjen e re - Ja si duket


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Programe Facebook bėn publikė disa profile me pamjen e re - Ja si duket

  Receta Gatimi

  Facebook siē prezantoj disa dite me pare design e ri per Profilet, tani ka filluar ta aplikoj kazualisht ne disa te regjistruar.

  Kjo eshte pamja qe profili juaj ne Facebook do te marri, kuptohet nėse keni nje llogari atje:
  Duket praktike, por fakti qe ke njė kolon, fikse ėshtė shume e bezdisshme.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  e kam pare tek fb i vllaut kohe me pare (mund te them 1 muaj) dhe me ka pelqyer, por tek un akoma i vjetri eshte...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Internet: Disa kėshilla tė vlefshme pėr Facebook
  Nga vaaldr1n nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-08-2012, 08:55 PM
 2. Facebook ndryshon pamjen e fotove
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 31-07-2012, 04:33 PM
 3. Disa Truke per Facebook
  Nga Al Capone nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-02-2012, 07:13 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-11-2010, 07:27 PM
 5. CSS Disa modifikime ne pamjen Firefox 4
  Nga ReniX nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 18-09-2010, 11:33 AM

Etiketat pėr kėtė Temė