Receta Gatimi

Pyetje mbi iPhone


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Dritan Brunga
  Anėtarėsimi
  Apr 2013
  Vendndodhja
  Paris, France, France
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Pyetje mbi iPhone

  Kur bejme restore ne iPhone dhe duam te rivendosim iTunes store na kerkohet Id dhe nje kod nga iTunes ose te bejme regjistrim i cili
  nuk eshte falas,ju lutem ne qofte se ka ndonje menyre regjistrimi falas ne iTunes ku te sherbeje dhe si (ID) a mund te na ndihmoni.

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Njė pyetje.
  Nga Arjol nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-12-2013, 04:55 PM
 2. pyetje
  Nga irush nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-02-2012, 04:47 PM
 3. iPhone 4 i bardhė para iPhone 5?
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-01-2011, 02:14 PM
 4. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-07-2009, 12:26 PM
 5. pyetje
  Nga atit nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-06-2007, 07:28 PM