Pagesat ne angli


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e florianVod
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Postime
  40
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Pagesat ne angli

  Receta Gatimi

  Pershendetje . Di njeri te me thote se sa paguhet nje infermier ne angli , amerike , apo austri

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  diku te 12 mij paund

 3. #3
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  diku te 12 mij paund
  Si shume pak duken?! ēfare pune beni?

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  mund te shikosh online, kerko per vendin dhe statistikat, standardi i jeteses etj...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pyetje mbi pagesat Paypal ne Shqiperi?
  Nga paolo maldini nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-07-2012, 08:12 PM
 2. Angli, 13 vjecarja me fytyren e nje plake
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 04-12-2010, 08:14 PM
 3. B45 nė Angli pėr test mjekėsor
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 01:56 PM
 4. Shqipėri-Turqi, hiqen pagesat pėr vizat
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-10-2009, 03:56 PM
 5. Angli, krijohet fustani me kartmonedha
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 25-11-2007, 12:15 PM