Windows XP Professional

Komponentet e Rekomanduara pėr Windows XP Professional

Procesori 233 MHz minimumi
Rekomandohet 300 MHz
Memorja 64MB minimumi
Rekomandohet 128MB
Hard Disk 1.5GB hapėsirė e zbrazėt
Video Super VGA (800x600) ose mė e lartė

Ndiqni hapat se si te formatizojme dhe instalojme windows xp ne pc:

Hapi 1:
f1.jpg

Hapi 2:
f2.jpg

Hapi 3:
f3.jpg

Hapi 4:
f4.jpg

Hapi 5:
f5.jpg

Hapi 6:
f6.jpg

Hapi 7:
f7.jpg

Hapi 8:
f8.jpg

Hapi 9:
f9.jpg


Gjithe te mirat!