Receta Gatimi

Instagram lanson etiketimin e fotove pėr iPhone dhe Android (video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27

  Video Instagram lanson etiketimin e fotove pėr iPhone dhe Android (video)  Nje nga shpikjet me te medha te Facebook, eshte etiketimi i fotografive i cili e ka bere te mundur per ēdo njerin t'i shfletoje fotot e miqeve te vet te etiketuar, pa marre parasysh se cili shok e ka ngarkuar cilen fotografi. Sot, Instagram eshte duke e ndjekur kete veēori me lansimin e Photos of You nje veēori e re e cila perfshine ēdo fotografi qe miqte tuaj e kane etiketuar me emrin tuaj te perdoruesit. Kjo veēori eshte leshuar sot me azhornimin e Instagram 3.5 per te dyja platformat, iPhone dhe Android.

  http://vimeo.com/instagram/photosofyou

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Interesante kjo update pasi e provova dje!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Interesante kjo update pasi e provova dje!
  Pse nuk em etiketove dikund ?

  Shihet qarte qe e ka "privatizuar" fb ^_^

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Reni gabim hahahaha

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  Pse nuk em etiketove dikund ?

  Shihet qarte qe e ka "privatizuar" fb ^_^
  1 foto vetem provova

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Reni gabim hahahaha
  Ku gabim? Prap paske pir ti

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Twitter i kundėrpėrgjigjet Instagram me "filtruesin e fotove"
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-12-2012, 04:52 PM
 2. Apple lanson Mac OS X Mountain Lion (Video)
  Nga vaaldr1n nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-07-2012, 08:37 PM
 3. Instagram vjen ne Android
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-03-2012, 03:30 PM
 4. iPhone dhe iPad nė Android?
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-11-2010, 09:47 PM
 5. Virgin Mobile lanson telefonin Android, Samsung Intercept
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-10-2010, 10:06 AM

Etiketat pėr kėtė Temė