Rezultati i sondazhit: Nese do te votonit sot per ke do votonit ?

Votuesit
4. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • PDK

  1 25.00%
 • LDK

  1 25.00%
 • AAK

  2 50.00%
 • VV

  0 0%

Kush fiton...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Blerimi G
  Anėtarėsimi
  May 2013
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Post Kush fiton...

  Receta Gatimi

  Sipas disa sondazheve njerzite lexojne shume pak veq 3 % e njerzve .PSE...

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Mire se na gjete!!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. I fundit qe poston fiton
  Nga labja nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 4268
  Postimi i Fundit: 28-12-2015, 05:00 PM
 2. ARM fiton betejėn me Atomėt pėr TV-tė
  Nga gjendar nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-10-2011, 04:15 PM
 3. Kush i fiton zgjedhjet ne Tirane: Edi Rama apo Lulzim Basha?
  Nga malvin nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 221
  Postimi i Fundit: 29-06-2011, 03:11 PM
 4. “Titanic” fiton njė “Oscar” tė ri
  Nga ulkina nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-03-2011, 07:39 PM
 5. Garon me ujkun dhe fiton
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-10-2009, 05:21 PM