Mė ka marr malli...!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 5 FillimiFillimi 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 87
 1. #21
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  hahaha sa bukur e luan ate gishtin "qe gjasme pa hidhu njeher ktu e mu shpjego " ^_^ Jo jo un nuk te akuzova thjesht te thash Jooo ne barcelon i hate barcelona, thuaj Madrid do ishte superrrrrrrrrr
  hahaha...pa opa njehere ketu ti....jooooooooooooo....bella Barcelona...po dhe Madrid...hajt mo se po te bejme qejfin.

 2. #22
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  hahaha...pa opa njehere ketu ti....jooooooooooooo....bella Barcelona...po dhe Madrid...hajt mo se po te bejme qejfin.
  hahaha hopa hopa - Poni Ah moj xhan nuk behet qejfi ne kete menyre joo,duhet luftuar per te arritur ate qe ti,po po pikerisht ti! ate qe deshiron..

 3. #23
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  hahaha hopa hopa - Poni Ah moj xhan nuk behet qejfi ne kete menyre joo,duhet luftuar per te arritur ate qe ti,po po pikerisht ti! ate qe deshiron..
  problemi eshte kur nuk armet e duhura.keshtu qe dorezohesh dhe ja le fitoren ndonjerit si puna jote.po he mo si beni dhe ju,dhe njehere qe doja te fitoja une...s'te le njeri mor vlla. une prisha dhe gjumin per kete pune.
  dhe mos dil nga tema...sikur po devijon me duket...(gjasme)...hahahahahaa...

 4. #24
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  problemi eshte kur nuk armet e duhura.keshtu qe dorezohesh dhe ja le fitoren ndonjerit si puna jote.po he mo si beni dhe ju,dhe njehere qe doja te fitoja une...s'te le njeri mor vlla. une prisha dhe gjumin per kete pune.
  dhe mos dil nga tema...sikur po devijon me duket...(gjasme)...hahahahahaa...
  Ska gje se tema mbetet por fjalet ndryshojn pastaj e bejm edhe nje perjashtim per mua haha se cfare doje te fitoje ti nje Zot i madh e di.. po ti me xhan aii harrova ca desha me thene aa po deshe te fitosh? po fito sa te mundesh askush ste pengon un perkunderazi te jap kurajo ^________^

 5. #25
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  Ska gje se tema mbetet por fjalet ndryshojn pastaj e bejm edhe nje perjashtim per mua haha se cfare doje te fitoje ti nje Zot i madh e di.. po ti me xhan aii harrova ca desha me thene aa po deshe te fitosh? po fito sa te mundesh askush ste pengon un perkunderazi te jap kurajo ^________^
  une i permbahem temes...i fundit qe poston fiton...kete doja une...ti e bere te veshtire...shume i veshtire me dukesh....mos po te njoh????

 6. #26
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  une i permbahem temes...i fundit qe poston fiton...kete doja une...ti e bere te veshtire...shume i veshtire me dukesh....mos po te njoh????
  po jo moj vajze e dashur merri gjerat lehte dhe shtruar kjo mos po te njoh mu duke paksa ironike por gjithsesi ok.

 7. #27
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  po jo moj vajze e dashur merri gjerat lehte dhe shtruar kjo mos po te njoh mu duke paksa ironike por gjithsesi ok.
  po ku e pe ironine ti more djale...asnje fije ironie nuk ka...nejse ska problem.

 8. #28
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  m'ka mar malli per 1 cokollat KISS!

 9. #29
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  m'ka mar malli per 1 cokollat KISS!
  mmmmmmmmmmmmmmmm.....sa te mira jane...mua me pelqejne me luleshtrydhe.

 10. #30
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14


  Per te degjuar kete kengen

 11. #31
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  mmmmmmmmmmmmmmmm.....sa te mira jane...mua me pelqejne me luleshtrydhe.
  qato i maj n'men edhe une! Bile qysh m'thojshin, me to jom rrit ^_^ po tash ka vite qe s'kom honger, as pa s'i kom...

 12. #32
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  po ku e pe ironine ti more djale...asnje fije ironie nuk ka...nejse ska problem.
  Ashtu i bjen menyre se si e ke shkruar: Mos po te njoh? ku deri dje jemi ngrohur ne nje diell shaka.. nejse mos u merzit Me ka marr malli te shoh ndonje film do vish ti? hajde pajtohemi me jep gishtin e vogel ^___^

 13. #33
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Per ty madje shum

 14. #34
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  Ashtu i bjen menyre se si e ke shkruar: Mos po te njoh? ku deri dje jemi ngrohur ne nje diell shaka.. nejse mos u merzit Me ka marr malli te shoh ndonje film do vish ti? hajde pajtohemi me jep gishtin e vogel ^___^
  hahahaha... paqe atehere....cfare filmi do shikojme????ta zgjedh une...???komik......

 15. #35
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  hahahaha... paqe atehere....cfare filmi do shikojme????ta zgjedh une...???komik......
  hahaha paqe ^__^ po zgjidhe cfare te te doje shpirti jote ok komik te qeshim pak se u merzitemmmmm.....

 16. #36
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  hahaha paqe ^__^ po zgjidhe cfare te te doje shpirti jote ok komik te qeshim pak se u merzitemmmmm.....
  haha ok.pse je merzitur ti....????^_____^.jeta eshte shume e shkurter per tu kaluar ne merzi.

 17. #37
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  haha ok.pse je merzitur ti....????^_____^.jeta eshte shume e shkurter per tu kaluar ne merzi.
  po por... hmm se di.. ndonjeher merzitemi kot pa arsye. cpo ben ti? kur te vish te shohim filmin na merr ca kokoshka mundesisht te ngrohta

 18. #38
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  po por... hmm se di.. ndonjeher merzitemi kot pa arsye. cpo ben ti? kur te vish te shohim filmin na merr ca kokoshka mundesisht te ngrohta
  po po patjeter. do marr dhe cola dhe fara kungulli po deshe ti.

 19. #39
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ......per thana!

 20. #40
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  po po patjeter. do marr dhe cola dhe fara kungulli po deshe ti.
  sa mireee !! lum si un qe kam nje shoqe kaq te mire sa ti.. ^___^

  p.s Me ka marr malli per pisken time...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. >>>Me ka marre malli....<<<
  Nga Alb-Angel nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 327
  Postimi i Fundit: 12-08-2013, 12:19 AM
 2. Apo te merr malli?????
  Nga Leda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 07-09-2012, 02:07 PM
 3. Malli per shqiperine.
  Nga mekaniku nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-08-2012, 07:50 PM
 4. Si te ri-marr llogarine time ne Facebook??!
  Nga eri11 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-02-2011, 04:12 PM
 5. Shqiperine e ka marr lumi
  Nga tare nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-03-2009, 09:44 PM

Etiketat pėr kėtė Temė