Mė ka marr malli...!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 5 FillimiFillimi 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 87
 1. #41
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  sa mireee !! lum si un qe kam nje shoqe kaq te mire sa ti.. ^___^

  p.s Me ka marr malli per pisken time...
  ^______________________^......????macen????

 2. #42
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Per komshien

 3. #43
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Per komshien
  hahahahahahaha...sa e forte kjo.

 4. #44
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  ^______________________^......????macen????
  Macen thot qe ti shkosh aty e ta besh pufka me mua tallesh tiiiiii?

 5. #45
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  Macen thot qe ti shkosh aty e ta besh pufka me mua tallesh tiiiiii?
  hahahahaha....s akam qesh te betohem.hahahahaha....basta.................

 6. #46
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  hahahahaha....s akam qesh te betohem.hahahahaha....basta.................
  e dashur catemidleton! e shkrujta mire emrin? mos me qesh mua prej inatit se do te rrah aq shum sa edhe ajo macja jote sdo te te njoh me dhe do te ik rruges e merzitur e stresuar per mos gjetjen e shefes do thot macja me vete: obobo cme gjeti mua ^__^ po vetem sdua te ve duar mbi nje vajze te lazdruar capkene pe korce.. o jo mfal pe vlore se do e shifje ti ^_____^

 7. #47
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  per kohen kur jom kon fmi

 8. #48
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Per lagjen nje her e nje kohe ........

 9. #49
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  e dashur catemidleton! e shkrujta mire emrin? mos me qesh mua prej inatit se do te rrah aq shum sa edhe ajo macja jote sdo te te njoh me dhe do te ik rruges e merzitur e stresuar per mos gjetjen e shefes do thot macja me vete: obobo cme gjeti mua ^__^ po vetem sdua te ve duar mbi nje vajze te lazdruar capkene pe korce.. o jo mfal pe vlore se do e shifje ti ^_____^
  hahahhahahaaa...emrin mire e eke shkruar perderisa une nuk jam origjinalja.mace nuk kam se i hate them dhe shume i dhunshem je mo burre. po cbehet keshtu me ju djemte e sotem mo,icik me te qete mo ,icik me te qete

 10. #50
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  hahahhahahaaa...emrin mire e eke shkruar perderisa une nuk jam origjinalja.mace nuk kam se i hate them dhe shume i dhunshem je mo burre. po cbehet keshtu me ju djemte e sotem mo,icik me te qete mo ,icik me te qete
  hoho po jo me xhan lere cfare them un,po nuk ve dore mbi nje cupe kaq te mire po kaq te miree sa cte te them

 11. #51
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ......shum shum

 12. #52
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ......shum shum
  e di te kuptoj

 13. #53
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  me ka marre malli per shoqen time te ngushte qe ndodhet ne itali pas 15 vite bashke me mungon shume.

 14. #54
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  te zhytem e te notoj

 15. #55
  i/e rregjistruar 10% Maska e inushja
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  per shoqen time te ngushte...me mungon shume shume dhe nuk e di nese do ta shikoj me ndonje dite se eshte shume larg.

 16. #56
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  per motren time ,,,,,,,

 17. #57
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Me ka marr malli te shof Friends!


 18. #58
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Per nje sheg.

 19. #59
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  per vllain tim..per lepurushin e motres.....

 20. #60
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  per dike qe smunda ta harroja asnjehere per asnje moment

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. >>>Me ka marre malli....<<<
  Nga Alb-Angel nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 327
  Postimi i Fundit: 12-08-2013, 12:19 AM
 2. Apo te merr malli?????
  Nga Leda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 07-09-2012, 02:07 PM
 3. Malli per shqiperine.
  Nga mekaniku nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-08-2012, 07:50 PM
 4. Si te ri-marr llogarine time ne Facebook??!
  Nga eri11 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-02-2011, 04:12 PM
 5. Shqiperine e ka marr lumi
  Nga tare nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-03-2009, 09:44 PM

Etiketat pėr kėtė Temė