Kush do te fitoje ne 23 Qershor ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 4 FillimiFillimi 1234 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 74
 1. #21
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Bashkimi PS-LSI kesaj radhe ka per te qene me superior ne votimet e 23-Qeshorit!
  Do me pelqente te shkonte ne zgjedhje pa LSI, kam pershtypjen qe ka humb reputacion me kete koalicion, te pakten keshtu e shikoj une.

  E vetmja zgjidhje eshte 1 kg C4 ne mbledhje parlamentare

 2. #22
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Personalisht.....me ter pikpamjet e mia demokratike ....mendoj se shqiperia ka nevoj te shoh edhe fytyra te tjera ne pushtet.......per ide te reja....per me shum progres...
  Jan bere goxha ndryshime , megjithate ....per 8 vjet pushtet nuk jan mjaftueshem...
  Por PD-ja ka nje avantazh te madh..... ka nje kundershtar shum te dobet. Nuk e mendoj dot se si mund te ishte Shqiperia e qeverrisur nga nje njeri si Edi Rama.

  Megjithate , politika ngelet politike....si e majta , si e djathta ...nje 'program' kan .

 3. #23
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Personalisht.....me ter pikpamjet e mia demokratike ....mendoj se shqiperia ka nevoj te shoh edhe fytyra te tjera ne pushtet.......per ide te reja....per me shum progres...
  Jan bere goxha ndryshime , megjithate ....per 8 vjet pushtet nuk jan mjaftueshem...
  Por PD-ja ka nje avantazh te madh..... ka nje kundershtar shum te dobet. Nuk e mendoj dot se si mund te ishte Shqiperia e qeverrisur nga nje njeri si Edi Rama.

  Megjithate , politika ngelet politike....si e majta , si e djathta ...nje 'program' kan .
  Po ti qenke politikanje e se ardhmes moj ......sidomos me kete te fundit e ke shkrir talentin ,,i paske lexuar te dy programet me duket qe te paskan ngjajt te njejt

  po dhe sikur ta kene te njejt varet se kush e realizon

 4. #24
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Ja kush do te fitoj:  Ai qe do paguaj me shume

 5. #25
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Al Capone Lexo postimin
  Ja kush do te fitoj:  Ai qe do paguaj me shume
  ....

  ehhh ....

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Po ti qenke politikanje e se ardhmes moj ......sidomos me kete te fundit e ke shkrir talentin ,,i paske lexuar te dy programet me duket qe te paskan ngjajt te njejt

  po dhe sikur ta kene te njejt varet se kush e realizon
  shkelia ime e syrit i jep kuptim asaj fjales program ....
  mos ji kaq siperfaqsor te lutem shum

 6. #26
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  shkelia ime e syrit i jep kuptim asaj fjales program ....
  mos ji kaq siperfaqsor te lutem shum
  qenkam keqkuptuar un me duket

 7. #27
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  d.m.th Ali ti do ta votosh Salen a po jo
  sigurisht qe do ta votoj ,pastaj kush pyet per voten time spo tuajen , aha posi sala ,aha po e ka thene i ndjeri namik hoti ,se malsori po hypi ne gjok nuk ka burr nene me e zbrit pa e qit ne pushke , pa ofenduar njeri

 8. #28
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aliu Lexo postimin
  sigurisht qe do ta votoj ,pastaj kush pyet per voten time spo tuajen , aha posi sala ,aha po e ka thene i ndjeri namik hoti ,se malsori po hypi ne gjok nuk ka burr nene me e zbrit pa e qit ne pushke , pa ofenduar njeri
  ali nuk te kuptova mir. Veq sa i perket i perke votimit mendoj se jan njelloj

 9. #29
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  ali nuk te kuptova mir. Veq sa i perket i perke votimit mendoj se jan njelloj
  mendoj se e ke kuptuar shume mire , salen ,vetem kallashi e heq nga pushteti.pike... dhe nji gje duhej ta kishe marre parasysh, qe ,,,,, ne vend te deleve te kishe vene gomere ne kete foto apo si dreqin ti themi ,se keshtu po na bejne keta legena politikane.

 10. #30
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aliu Lexo postimin
  mendoj se e ke kuptuar shume mire , salen ,vetem kallashi e heq nga pushteti.pike...
  pse kaq shum urrejtje per saliun se se kuptoj....
  Ti ali.....je tipik nje nga ata qe jan tifoz te zjarrt partie..
  nje shembull shum i keq ky !!

 11. #31
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  pse kaq shum urrejtje per saliun se se kuptoj....
  Ti ali.....je tipik nje nga ata qe jan tifoz te zjarrt partie..
  nje shembull shum i keq ky !!
  apsolutisht qe jo . por urrej gjerat qe nuk jan reale ,persa i perket tifozllekve num me p,,,,,s fare per partite e jo me per qeverite .pastaj mua krahet me mbajne ,e jo sala

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aliu Lexo postimin
  apsolutisht qe jo . por urrej gjerat qe nuk jan reale ,persa i perket tifozllekve num me p,,,,,s fare per partite e jo me per qeverite .pastaj mua krahet me mbajne ,e jo sala
  nji gje ta garantoj , se e ke shume gabim, thjesht opinion momenti eshte.

 12. #32
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aliu Lexo postimin
  apsolutisht qe jo . por urrej gjerat qe nuk jan reale ,persa i perket tifozllekve num me p,,,,,s fare per partite e jo me per qeverite .pastaj mua krahet me mbajne ,e jo sala
  e pra kjo eshte ajo qe duhet te kemi shum te qarte ne shqiptaret....kushdo qe te vij ne pushtet...krahet tane do na mbajne....
  fjala reale duket pak e zbrazet kur perdoret ne tema politike......

 13. #33
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  e pra kjo eshte ajo qe duhet te kemi shum te qarte ne shqiptaret....kushdo qe te vij ne pushtet...krahet tane do na mbajne....
  fjala reale duket pak e zbrazet kur perdoret ne tema politike......
  ne fakt nuk ka lidhje me politiken, por me mendimin popullor qe mund te jem dhe une.

 14. #34
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aliu Lexo postimin
  apsolutisht qe jo . por urrej gjerat qe nuk jan reale ,persa i perket tifozllekve num me p,,,,,s fare per partite e jo me per qeverite .pastaj mua krahet me mbajne ,e jo sala

  - - - Updated - - -  nji gje ta garantoj , se e ke shume gabim, thjesht opinion momenti eshte.

  nga menyra si shprehesh dal ne konkluzion...
  sepse nje opinion ka pak me shum baza ose argumenta...jo thjesht urrejtje.....

 15. #35
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  nga menyra si shprehesh dal ne konkluzion...
  sepse nje opinion ka pak me shum baza ose argumenta...jo thjesht urrejtje.....
  me ne fund e kuptove dhe ti ,qe ketu ne forum jemi per te dhen mendime apo opinione si i thone dreqi e mori ,e jo per urrejtje politike .

 16. #36
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aliu Lexo postimin
  me ne fund e kuptove dhe ti ,qe ketu ne forum jemi per te dhen mendime apo opinione si i thone dreqi e mori ,e jo per urrejtje politike .

  oooooooooo ali....ik se sbehen muhabete politike ne kte ore

 17. #37
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  epo mire e leme per neser ket muhabet,ka kohe ohuuuuuuu i thone edhe 1 muaj deri me 33 qershor

 18. #38
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Ali ! une mendoj se ate qe nuk e pelqen mos ja jep kenaqesine ta kete voten tate ,ashtu sikunder ti ske faj qe qeveris sala se ti nuk e ke votuar .

  sa per ate temen e malesoreve te sygjeroj mos ta perdoresh me kurre ,se nuk te ben mire as ty ne keto momente jo me shqipetareve...

  po afron ndeshja e kombetares, a je ne gjendje ti te besh nje grupim tifozesh sic e bejne malesoret ????

 19. #39
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  Ali ! une mendoj se ate qe nuk e pelqen mos ja jep kenaqesine ta kete voten tate ,ashtu sikunder ti ske faj qe qeveris sala se ti nuk e ke votuar .

  sa per ate temen e malesoreve te sygjeroj mos ta perdoresh me kurre ,se nuk te ben mire as ty ne keto momente jo me shqipetareve...

  po afron ndeshja e kombetares, a je ne gjendje ti te besh nje grupim tifozesh sic e bejne malesoret ????
  nuk ka lidhje me malesoret por me namikun qe e ka thene ( namik hoti ),as me mua personalisht.une per vete jam nji lloj malsori nga fieri, nuk merrem me grupime as malesoresh e as gjeje qe mund te shkoje mendja ty

 20. #40
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  nuk te thote njeri te besh grupime malesoresh ,se edhe po te duash nuk e ben dot.,por tifo per kombin tend !!!!!

  robo ! mu sme shkon mendja ne asgje ,thjesht ate qe lexoj deshifroj, dhe keta krahinizmat nuk i pelqej pike ...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. iPhone 5 vjen nė qershor?
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-04-2011, 05:46 PM
 2. MacBook Air mė i fuqishėm nė qershor
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-02-2011, 03:17 PM
 3. Pajisjet me Chrome OS nė qershor
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-05-2010, 08:54 AM
 4. Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 10:19 PM
 5. Kush do te fitoje ne zgjedhjet e 2009?
  Nga delfini nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 38
  Postimi i Fundit: 10-07-2009, 02:42 PM