Kush do te fitoje ne 23 Qershor ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 4 FillimiFillimi 1234 I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 74
 1. #41
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Receta Gatimi

  E papar

 2. #42
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Si kenge me pelqen, si videoklip komplet palidhje, ne politiken e qeverisur nga Berisha jane bere te gjitha ato fragmente.

  Dje me ramen ky, sot me Berishen i pelqejne lepirset me duket

 3. #43
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin

  sa per ate temen e malesoreve te sygjeroj mos ta perdoresh me kurre ,se nuk te ben mire as ty ne keto momente jo me shqipetareve...

  po afron ndeshja e kombetares, a je ne gjendje ti te besh nje grupim tifozesh sic e bejne malesoret ????

  Malsoret tifoza ??? dhe kete se dija, po ne ter veriun dy ekipe futbolli ka, si qenkin kaqe tifoza keta,,te thuash per kosovaret jam dakod

 4. #44
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Malsoret tifoza ??? dhe kete se dija, po ne ter veriun dy ekipe futbolli ka, si qenkin kaqe tifoza keta,,te thuash per kosovaret jam dakod
  robo me vjen keq, po nuk merrke vesh nga keto ti ,se pari futbolli ne shqiperi ka lind ne shkoder, se dyti kosove ka edhe ne lushnje ti per ate po thu?,se ne ketej kemi nje kosove malesore me kryeqender prishtinen,se treti mos na fut ne keto tema e detyrohemi te bejme krahinizma:::::; po pse mo robo traktori paska pas tifoza hahahahahahahaaa( shaka)

 5. #45
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ciarli
  Anėtarėsimi
  May 2013
  Postime
  25
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  shqiperia ben politike aziatike apo lindore dhe nuk pritej ndonje gje tjeter prej saj,politike e cila shtrihet deri ne perendim te Europes, apo 'hija e malit'. sigurisht qe nje i edukuar me perendim menjehere do e kuptonte qe jane po ato klane te forta shoqerore qe e kane politiken prone te tyre mbi te cilen kane ngritur nje shtet,kulture kjo lindore apo shtypja detyrimi e vjen nga masa. Sa per ate politike qe kerkojne aziatiko-shiptaret,politika e popullit,per popullin, ajo eshte cast mendjelehtesie dhe deshton ne braktisje te baltes popullore. Individet lindore po zgjohen,Kina po sherohet ngadale,shume ngadalepor,kurse tumori rus me kaktuset aziatikenuk jane pjese e botes.

 6. #46
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Si kenge me pelqen, si videoklip komplet palidhje, ne politiken e qeverisur nga Berisha jane bere te gjitha ato fragmente.

  Dje me ramen ky, sot me Berishen i pelqejne lepirset me duket
  Nuk me duket Flori nga ata lloj kengetaresh...perkundrazi ka shum personalitet...
  Nga vet titulli i kenges , ndoshta ka ndodh ndonje krisje mes tyre. Ne politike ska asgje absolute...

 7. #47
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  He mo lirentsa......e keni ndjek me fushaten ?
  Me ka ber shum shum pershtypje menyra se si Edi Rama u drejtohet njerezve kur shkon neper rrethe......shum ironik , injorues..... Mendoj se minimumi qe mund te bej...qoft dhe sa per sy e faqe , eshte tu flasi me seriozitetin qe meritojne....

 8. #48
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Rroft Sali Berisha Perparaaaaaaaaaaaaaaa


  shiko po qe ndonje goc nga forumi me Rilindjen behem dhe me te un

 9. #49
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  robo me vjen keq, po nuk merrke vesh nga keto ti ,se pari futbolli ne shqiperi ka lind ne shkoder, se dyti kosove ka edhe ne lushnje ti per ate po thu?,se ne ketej kemi nje kosove malesore me kryeqender prishtinen,se treti mos na fut ne keto tema e detyrohemi te bejme krahinizma:::::; po pse mo robo traktori paska pas tifoza hahahahahahahaaa( shaka)
  Se treti dhe e para ne keto tema ste futa une na fute ti, megjithese ska lidje ndarja ne krahina ketu, ne thjesht po flasim per futbollin, se dyti e paske lidhur cdo gje shum bukur me lushnjen, hallall. ne veri pervec shkoderes dhe kuksit nuk ka ekip tjeter futbolli, qe keshtu ska se si te ken tifoza me shum ata. lushnja eshte nje nga 3-4 ekipet e para ne shqiperi per tifoza ne stadium .....mos u habit

  p.s dhe sa per mos te dal nga tema......zgjedhjet i ka te fitura ps-ja ,,,kot sa behet fushata

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  He mo lirentsa......e keni ndjek me fushaten ?
  Me ka ber shum shum pershtypje menyra se si Edi Rama u drejtohet njerezve kur shkon neper rrethe......shum ironik , injorues..... Mendoj se minimumi qe mund te bej...qoft dhe sa per sy e faqe , eshte tu flasi me seriozitetin qe meritojne....
  te kuptj,,,se ty te pelqejn perradhat qe tregon gjysh sala

 10. #50
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Rroft Sali Berisha Perparaaaaaaaaaaaaaaa


  shiko po qe ndonje goc nga forumi me Rilindjen behem dhe me te un
  majdi , un dhe ti votojm per her te par sivjet. Emocjonuese apo jo

 11. #51
  i/e rregjistruar 10% Maska e mi ra
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  varet....sa vota do falsifikoji sala dhe do blej rama......
  megjithse ishalla ... SALA...

 12. #52
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  - - - Updated - - -  te kuptj,,,se ty te pelqejn perradhat qe tregon gjysh sala
  un , si votuese per her te par qe jam ...dua qe para se te vendos per ke te votoj...te bindem . Duke ndjekur fushatat e pretendeteve kryesor.....e kam shum te leht te vendos.
  edi rama...esht nje orator i shkelqyer....po sesht aspak diplomat. U drejtohet njerezve qe ven per ta degjuar ' a ka mundesi te pushosh ' ose nje plake te shkret i tha ' Nena , u zgjate shum ,, mjaft '.....apo ' O ti xhaxho...po uluu pra ulu ' .... Si mund te pretendosh se je nje politikan i zoti , kur ne radh te par nuk je njeri ?
  . Edhe ato statuset ne twitter....i ben si adoleshent.... Mjer ne ne duart e kujt do biem
  Un , sikur ne vend te kti te ishte dikush tjeter.....psh Kreshnik Spahiu....apo Bamir Topi....te betohem qe do e votoja me shum qejf....sepse jam shum pro rrotacionit politik....
  po me kte surrat ne pushtet...nuk e di cf e ardhme na pret...sinqerisht

 13. #53
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  majdi , un dhe ti votojm per her te par sivjet. Emocjonuese apo jo

  me mua e kishe ti?? apo nga emocionet e zgjedhjeve

 14. #54
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  hahahahaha , he mo se e korigjova . Me ty kisha ate komentin tjeter

 15. #55
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  un , si votuese per her te par qe jam ...dua qe para se te vendos per ke te votoj...te bindem . Duke ndjekur fushatat e pretendeteve kryesor.....e kam shum te leht te vendos.
  edi rama...esht nje orator i shkelqyer....po sesht aspak diplomat. U drejtohet njerezve qe ven per ta degjuar ' a ka mundesi te pushosh ' ose nje plake te shkret i tha ' Nena , u zgjate shum ,, mjaft '.....apo ' O ti xhaxho...po uluu pra ulu ' .... Si mund te pretendosh se je nje politikan i zoti , kur ne radh te par nuk je njeri ?
  . Edhe ato statuset ne twitter....i ben si adoleshent.... Mjer ne ne duart e kujt do biem
  Un , sikur ne vend te kti te ishte dikush tjeter.....psh Kreshnik Spahiu....apo Bamir Topi....te betohem qe do e votoja me shum qejf....sepse jam shum pro rrotacionit politik....
  po me kte surrat ne pushtet...nuk e di cf e ardhme na pret...sinqerisht
  hahahah o labe ti me te vertet me ben per te qeshur nga menyra se si arsyeton,,,po se nga keto fjal nuk ja jep voten ti hhahaa

 16. #56
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  e dija qe do i merrje shabllon ato fjalet e para
  E kam fjalen ketu olsi dashur. Pas vetes sime , nenkuptova ter ate elektorat qe votojn per here te pare....dhe nuk duan te influencohen nga askush per te vendosur per voten e tyre.... Thjesht vendosin te ndjekin fushaten...( e cila per kte behet ne fund te fundit...per te mbushur , ose zbrazur mendje ) . Kur un , apo dhe kta qe permenda , shohim nje shperfillje te papar qe ai u ben atyre qe ka rreth e rrotull......cf presim te shohim pasi ky njeri te ket ardh ne pushtet...
  Bashk kemi bere edhe nje tjeter bised rreth ksaj , dhe ti e di sh mir se cf mendoj....e se ku bazohem per kto mendime...

 17. #57
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  haha. labe sa per ato qe thuhen ne fushat dihet qe shumica jane genjeshtra nga te dy palet, ti nqs do te degjosh me shum rreth premtimeve dhe programeve te partive me mir ndiq ndonje debat televiziv, ku deputeteve,liderve si edit dhe saliut i behen pyetje nga gazetar dhe analist, dhe aty mund te kuptosh me mir se per ke ja vlen te votosh. dhe e kemi par saliun sa i aft eshte ti pergjigjet pyetjeve te gazetareve....gjithon i anashkalon...pergjigjet per dicka tjeter qe nuk ka lidhje fare me pyetjen qe i behet, dhe kete se them un. Per te vedosur se per ke do votosh nuk eshte fare e nevojshme te ndjekesh fuashatat, dhe asgje tjeter,,mjafton te shikosh se cfar ka ber opozita ne keto 8 vjet......dhe e kupton qe se meriton te jet me ne pushtet, kaq mjafton.
  sa per ato ofendimet qe u ben plakave dhe pleqeve, eshte me te vertet per te qeshur ajo qe thua ti,,pse do presin ai te mbaroi historin ndonje plak qe e kane len mendet aty,dhe nuk e di cfar flet?? DHe dicka tjeter, tek ps-ja nuk eshte vetem edi rama, nuk komandon vetem edi rama, por ka edhe shum njerez te tjer te afte,,,,kurse te Pd-ja ka vetem nje dhe vetem nje , dhe ai eshte sali diktatori, dhe gjith te tjeret jane vetem kukulla, lodra, servila dhe ushtar te betuar te saliut, jan te paaft per te drejtuar

 18. #58
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Nuk e ve ne diskutim qe genjeshtra jan nga te dyja palet..... po kur ti injiron njerzit athere kur duhet te beje te kunderten ,,,ather cf presim ne kur ai ta ket marr ate karrige ?!
  Nejse , eshte sh pak ta gjykosh nje politikan vetem nga kjo , jam shum dakort. Mirpo , per ate , te fillosh te flasesh.....nuk mbaron dot sot .
  Dhe se kuptoj pse permend Berishen , sinq. Kur un flas per dike , sdo te thot qe simpatizoj kundershtarin . Un thjesht preferoj te zgjedh te keqen me te vogel .
  Olsi , jo me larg se mbrem isha duke ndjek Opinionin ...e ndjek shpesh..... Dhe nje her , ishte ftuar nje ISH aleat i Edi Rames , ( qe sja mbaj mend emrin..po qe kish profesion ekonomisti ) ...dhe tha qe edi rama ka nje gje shum te keqe....qe ka demtuar ter partin socialiste.... Dhe kjo e keqe eshte qe ai nuk degjon mendimin e askujt per nje vendim. Kte e thon thuajse te ter analistet.... Kshu qe bie posht ajo fjalia jote e fundit...

 19. #59
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Pak rendesi ka kush fiton borxhin e kemi nuk e luan topi

 20. #60
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  po e fitoj sala na mori lumi te gjitheve ,sdo kemi lek me per internet e jo me te bejme komente ne ket forum ,se e kemi rritjen ekonomike -20 %

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. iPhone 5 vjen nė qershor?
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-04-2011, 05:46 PM
 2. MacBook Air mė i fuqishėm nė qershor
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-02-2011, 03:17 PM
 3. Pajisjet me Chrome OS nė qershor
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-05-2010, 08:54 AM
 4. Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 10:19 PM
 5. Kush do te fitoje ne zgjedhjet e 2009?
  Nga delfini nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 38
  Postimi i Fundit: 10-07-2009, 02:42 PM