Kush do te fitoje ne 23 Qershor ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 74
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Drejtesia Kush do te fitoje ne 23 Qershor ?

  Receta Gatimi

  Zgjedhjet po afrojne , dhe besoj se shumicen prej nesh nuk mund te mos e ket perfshire sadopak kjo atmosfere.
  Cfare mendoni per kte fushate elektorale? Per kualicionin Rama-Meta ? Parashikimi juaj per kto zgjedhje ? Si do te jet Shqiperia e 4 viteve te ardhshme ?

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  dihet se kush do fitoj

  si gjithnje populli


 3. #3
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Se di...ndonjehere une kam pershtypjen se do krijohet e njejta situat me "97"....mbase jo ne ato permasa....por deputetet tane jane shume te fiksuar pas pushtetit....dhe ate mundohen ta marrin ne c'do lloj menyre qe te jete e mundur....

  gjithsesi....uroj dhe shpresoj qe te jene te ndershme kete here....dhe te fitoj ai qe populli vertet e deshiron....

  personalisht nga S.Berisha e kemi pare dhe besoj se boll i mbushi xhepat....ti mbushi edhe ky tjetri se gjynah...e sa per popullin....uroj te mbijetoj e te jete i fort....t'ia dal mbane vete varferise....pa punesise....dhe semundjeve....sic vet i'a ka dal.....

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Un edhe Labja e dim se kush do fitoj

 5. #5
  "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Vendndodhja
  world
  Postime
  128
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mendimi i aurores nuk me pelqen aspak se me fitu dihet kush fiton Sali Berisha rrespekt per te dhe familjen e tij ,e EDI rama nuk ka me fitu e meriton fitoren sala [ne jemi ndryshimi perpara perpara

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Se di...ndonjehere une kam pershtypjen se do krijohet e njejta situat me "97"....mbase jo ne ato permasa....por deputetet tane jane shume te fiksuar pas pushtetit....dhe ate mundohen ta marrin ne c'do lloj menyre qe te jete e mundur....

  gjithsesi....uroj dhe shpresoj qe te jene te ndershme kete here....dhe te fitoj ai qe populli vertet e deshiron....

  personalisht nga S.Berisha e kemi pare dhe besoj se boll i mbushi xhepat....ti mbushi edhe ky tjetri se gjynah...e sa per popullin....uroj te mbijetoj e te jete i fort....t'ia dal mbane vete varferise....pa punesise....dhe semundjeve....sic vet i'a ka dal.....
  eshte e vertet por mbasi i ka mush xhepat tani ai shikon per ne popullin se me fitu Edi shikon me i mbush xhepat e derisa ti mbush xhetat populli mbaron me mir salen se i ka mbush xhepat me vakt e tani e ka radhen populli
  respekt per partite

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  8
  Te dashur forumista:
  - te jem e sinqerte nuk me intereson se kush do te fitoje ne 23 qershor,sepse aty kushdo qe te fitoje situata do te mbetet perseri e njejte.me vjen keq teksa mendoj keshtu,por kur njeriut i vdes edhe shpresa nuk ka me vend per fjale.sipas meje te gjithe partite politike qe operojne aty jane te perbera nga njerez pa dinjitet dhe pa shpirt human.keshtu qe nqs nuk spastrohet vendi nga keto njerez te cilet te zevendesohen me te rinj te shkolluar jashte vendit,Shqiperia ka per t'u rrenuar me keq se c'eshte rrenuar.Eshte per te ardhur keq qe si une dhe shume e shume te tjere,pas perfundimit te studimeve perfundojne duke punuar shitese(nqs gjen) dhe shperndares cigaresh e ku ta di une. kur keta njerez nqs do te gjenin vendet perkatese te punes,jo vetem qe do te ndjeheshin te realizuar,por njekohesisht do te jepnin kontributin e tyre dhe ne shoqeri dhe kudo sepse vendi ka nevoje per ta,por ata te zhgenjyer po i kthejne krahet vendit te tyre.Dhe nese nuk del dikush qe te mendoje thellesisht nje gje te tille atehere vendi nuk do te perparoje kurre.Pse te rinjte qe perbejne pjesen vitale te popullsise sot jane te demoralizuar????Sepse pushteti nuk i favorizon ata,por i flak ne rruge duke ju prere krahet,duke ju hedhur poshte djersen e derdhur per vite e vite te tera mundimi qe ata kane bere gjate studimeve.dhe sot...jo se duke ikur nga vendi jot gjendesh me mire neper bote,por...sepse ketu te pakten trajtohesh si njeri dhe ke ato te drejta qe aty te mohoen.E pra sido qe te perfundoje 23 qershori me fitoren e pozites apo opozites per gjithe studentet,nxenesit,punetoret,popullin ne pergjithesi jeta do te jete e njejte...me te njejtat probleme qe ka sot ndoshta dhe shume me shume...e mendoj keshtu sepse aty u ndesha me nje zhgenjim te eger. dhe perfundimisht hoqa dore nga gjithcka qe kisha aty.e di qe nje dite do te kerkoj me force qe te kthehem aty,por nje dite qe gjerat te jene ndryshe dhe une te paguhem dhe te ze vendin e punes qe meritoj.por.... life goes on...unfortunately

 7. #7
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Berisha kush tjeter

 8. #8
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ezel Lexo postimin
  mendimi i aurores nuk me pelqen aspak se me fitu dihet kush fiton Sali Berisha rrespekt per te dhe familjen e tij ,e EDI rama nuk ka me fitu e meriton fitoren sala [ne jemi ndryshimi perpara perpara

  - - - Updated - - -


  eshte e vertet por mbasi i ka mush xhepat tani ai shikon per ne popullin se me fitu Edi shikon me i mbush xhepat e derisa ti mbush xhetat populli mbaron me mir salen se i ka mbush xhepat me vakt e tani e ka radhen populli
  respekt per partite
  mendimet jane individule....gjithsesi...dihet kush do fitoj....por jo sepse e meriton...por sepse ai ashtu eshte mesuar...ta marri pushtetin ne c'do lloj forme te jete e mundur....keshtu qe me vjen keq....por do doja shume qe te shihja Edin ne pushtet....thjesht per te pare...nese do te bente ndonje gje me shume....

 9. #9
  "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Vendndodhja
  world
  Postime
  128
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  komunizmin e kemi par me her derisa njerezit vdiqnin neper protesta,njerezit e menqur i vrisnin vetm e vetm mos te dal kush mbi partin komuniste keshtu eshte edhe edi me partin e tij se ai u ka dhen lek familjareve te njeriut qe e dogji veten

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  dihet se kush do fitoj

  si gjithnje populli

  e ke then taman +1

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  komunizmin e kemi par me her derisa njerezit vdiqnin neper protesta,njerezit e menqur i vrisnin vetm e vetm mos te dal kush mbi partin komuniste keshtu eshte edhe edi me partin e tij se ai u ka dhen lek familjareve te njeriut qe e dogji veten

  Kliko Kėtu: http://www.lirenti.com/threads/18728...#ixzz2TNQsOceA
  Komunizmin e kemi parė dhe jemi duke e parė. Sala ėshtė biri trashėgimtar i komunizmit. Se vetem nėn mbulesen e demokracise fshihet ashtu sic u fsheh enveri nėn nėn frontin demokratik.

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  qe do te fitoje ai dhe e dime . por kur bene per budall e per injorante ter popullin eteher lere fare, me ne fund pas 8 vitesh hoqi taksat qe vet i vuri ,po lere ate po na mbushi mendjen se do te heqi ene vizat per ne amerike ahahahaha posi tash i ka te fituara ,me kujtoji vitet 90 - 97 qe mashtroi nji popull te tere me nji cek te bardhe qe gjoja ja dergoi xhorxh bushi i madhi

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aliu Lexo postimin
  qe do te fitoje ai dhe e dime . por kur bene per budall e per injorante ter popullin eteher lere fare, me ne fund pas 8 vitesh hoqi taksat qe vet i vuri ,po lere ate po na mbushi mendjen se do te heqi ene vizat per ne amerike ahahahaha posi tash i ka te fituara ,me kujtoji vitet 90 - 97 qe mashtroi nji popull te tere me nji cek te bardhe qe gjoja ja dergoi xhorxh bushi i madhi
  d.m.th Ali ti do ta votosh Salen a po jo

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  dihet se kush do fitoj

  si gjithnje populli

  Populli si perher! Por kesaj radhe do fitoj rendshem keq! Per spital

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Populli si perher! Por kesaj radhe do fitoj rendshem keq! Per spital
  hahahahahahaha...sa kam qesh mor dreq...(respekte)

 16. #16
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  hahahahahahaha...sa kam qesh mor dreq...(respekte)
  opo eshte per te qare!

  Keta keshtu si e kane nisur, nje her mbush njeri qypin nje her ja le tjetrit ta mbushi dhe populli me duar bosh si perher!!!

  Vertet do te ishte mire dikush te bente nje ndryshim "kolosal", si dhe ne menaxhim dhe mentalitetin e shqipes!

  Respekte too!

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  8
  po nuk u zhduk fara e keqe s'ka per te ndryshuar aty jo.

 18. #18
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Fitoreeeeeeeeeeeeeeeee

 19. #19
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Fitoreeeeeeeeeeeeeeeee
  ne kurrizin tone jane te gjitha po he...

 20. #20
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Bashkimi PS-LSI kesaj radhe ka per te qene me superior ne votimet e 23-Qeshorit!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. iPhone 5 vjen nė qershor?
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-04-2011, 05:46 PM
 2. MacBook Air mė i fuqishėm nė qershor
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-02-2011, 03:17 PM
 3. Pajisjet me Chrome OS nė qershor
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-05-2010, 08:54 AM
 4. Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 10:19 PM
 5. Kush do te fitoje ne zgjedhjet e 2009?
  Nga delfini nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 38
  Postimi i Fundit: 10-07-2009, 02:42 PM