Kush do te fitoje ne 23 Qershor ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 4 FillimiFillimi 1234
Rezultatet nga 61 deri tek 74 prej 74
 1. #61
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Receta Gatimi

  Fitoreeeeeeeeeeeeeeeeee

 2. #62
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  dolen votat ?

  qe humbi populli ate e di por kush fitoi ??

 3. #63
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Ketu publikohen rezultatet nga kqz

 4. #64
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Ediiiiiiii bravooo!....

 5. #65
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Keta moderatoret e forumit dyshoj se e diten kush do te fitoj per se koti sja dhan forumit kete far ngjyre

 6. #66
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  e lere lere , se me esht ber gjyshi helm me esht ber

  - - - Updated - - -

  Qe te them ate qe realisht mendoj....ish momenti i duhur per te pasur nje rrotacion politik . Thjesht me vjen keq per te gjith ata shqiptar qe i kan kthyer syt nga Edi Rama , me shpresen se ky do bej dicka me ndryshe. E vetmja arsye pse votova PD-ne , ish fakti qe nuk pres nga Edi Rama , as me pak e as me shum se ato qe ka dhen deri me sot . Vertet ka qen ne opozite...por nje politikan e jep kontributin e tij edhe qe aty. Dhe ajo qe ai ka bere , ka qen politika e pengimit te integrimit te Shqiperise ( kjo fjali e fundit seshte nga un....por e citoj sepse e kosideroj teresisht si te vertete )
  Nejse...qofsha un e gabuar..por koha do e vertetoj.....

 7. #67
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Uroj mos t'ja filloi me te hequr nga puna te gjithe personelet e vjeter per shkak politik, nuk do te ishte 1 fillim i mire per PS,

  Kot themi kush e fitoi se numerimi nuk ka perfunduar ende dhe ka akoma kohe per manipulime

 8. #68
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  po ajo eshte me se normale qe do ndodh mo ....rrotacioni sdo ndodh vetem ne politik....po ne cdo institucjon......ske cben
  mua me beri shum pershtypje fakti qe Berisha kish then qe do e pranonte rezultatin , cilido qoft ai......
  Nga ana tjeter....Rama ne 2009 , po dhe ne 2011.....se ka pranuar kurr humbjen...po gjithnje ka shkaktuar debat....kundershti....duke zvarritur dhe penguar cdo perpjekje per ta permbyllur fushaten zgjedhore ne qetesi e normalitet....

 9. #69
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Kush fitoj e kush humbi!

  Gjithsesi kushdo qe ta marri, uroj te bej vėrtet diēka pėr Shqipėrinė!

 10. #70
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  e lere lere , se me esht ber gjyshi helm me esht ber

  - - - Updated - - -

  Qe te them ate qe realisht mendoj....ish momenti i duhur per te pasur nje rrotacion politik . Thjesht me vjen keq per te gjith ata shqiptar qe i kan kthyer syt nga Edi Rama , me shpresen se ky do bej dicka me ndryshe. E vetmja arsye pse votova PD-ne , ish fakti qe nuk pres nga Edi Rama , as me pak e as me shum se ato qe ka dhen deri me sot . Vertet ka qen ne opozite...por nje politikan e jep kontributin e tij edhe qe aty. Dhe ajo qe ai ka bere , ka qen politika e pengimit te integrimit te Shqiperise ( kjo fjali e fundit seshte nga un....por e citoj sepse e kosideroj teresisht si te vertete )
  Nejse...qofsha un e gabuar..por koha do e vertetoj.....
  Ti Labe gjithmon gabim e ke pas, nuk ka se si te jet ndryshe kete radhe (per politik e kam fjalen)

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  po ajo eshte me se normale qe do ndodh mo ....rrotacioni sdo ndodh vetem ne politik....po ne cdo institucjon......ske cben
  mua me beri shum pershtypje fakti qe Berisha kish then qe do e pranonte rezultatin , cilido qoft ai......
  Nga ana tjeter....Rama ne 2009 , po dhe ne 2011.....se ka pranuar kurr humbjen...po gjithnje ka shkaktuar debat....kundershti....duke zvarritur dhe penguar cdo perpjekje per ta permbyllur fushaten zgjedhore ne qetesi e normalitet....
  2009 nuk ishte rama ......se nga i mer keto informacione ti nje zot e di ...mbase nga selia e pd-s

  dhe rotacion nuk ka per te ndodh ne cdo vend.....sesht saliu ky

 11. #71
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Sa mund te jen te verteta kto zera qe po fliten per nje kualicjon mes PD dhe LSI

 12. #72
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  Sa mund te jen te verteta kto zera qe po fliten per nje kualicjon mes PD dhe LSI

  Te jene apo jo te verteta Saliu dha dorheqjen dhe LSI nese bashkohet me PD nuk i plotson mandatet , keshtu qe Edi mund te qeverris i qet edhe i vetem, uroj qe te ndodh dicka ndryshe ne mbeshtetjen e popullit nga c'ka ndodhur me pare ne politiken shqiptare

 13. #73
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Ti Labe gjithmon gabim e ke pas, nuk ka se si te jet ndryshe kete radhe (per politik e kam fjalen)

  - - - Updated - - -  2009 nuk ishte rama ......se nga i mer keto informacione ti nje zot e di ...mbase nga selia e pd-s

  dhe rotacion nuk ka per te ndodh ne cdo vend.....sesht saliu ky

  fjala e kundershtarit gabim te duket perher
  kot ky tashiii.....pse kush ish ne 2009-en perbll PD-se....nuk ish Evdini...qe premtoi qe do ikte nese humbte dhe se beri

 14. #74
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  "Kush do t'i blej zgjedhjet" do kish qen me mir titulli i temes!

  Cka pres pej ksaj "qeveris re"? Cka nuk pres thuj!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 4 FillimiFillimi 1234

Tema tė ngjashme

 1. iPhone 5 vjen nė qershor?
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-04-2011, 06:46 PM
 2. MacBook Air mė i fuqishėm nė qershor
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-02-2011, 04:17 PM
 3. Pajisjet me Chrome OS nė qershor
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-05-2010, 09:54 AM
 4. Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 11:19 PM
 5. Kush do te fitoje ne zgjedhjet e 2009?
  Nga delfini nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 38
  Postimi i Fundit: 10-07-2009, 03:42 PM