Top 10 blogjet mė tė mira nė Tumblr pėr t'u abonuar


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Mendime Top 10 blogjet mė tė mira nė Tumblr pėr t'u abonuar

  Receta Gatimi
  Nese jeni perdorues i blogut te fotografive, Tumblr, atehere ne kete artikull do te gjeni 10 nga blogjet me te mira te perzgjedhura per t'u abonuar.


  Things Fitting Perfectly Into Things
  Eshte nje blog i cili u dedikohet objekteve qe pershtaten me njera-tjetren, pra objekte te ndryshme te cilat mund te nderlidhen me njera tjetren ne menyre perfekte. Mund te gjeni me shume rreth tij duke klikuar ketu.


  Facebook
  Rrjeti social me i madh ne bote, gjendet edhe ne blogun Tumblr me momente dhe foto qesharake. Facebook's worst


  Pictures of Hipsters Taking Pictures Of Food
  Ne te gjithe i bejme foto ushqimit, por e keni ditur qe per kete ekziston nje blog i veēante ku mund te shihni lloje te ndryshme te ushqimit?! Pictures of Hipsters Taking Pictures of Food


  Most Awkward Poses
  Nje koleksion i pozave me te veshtira neper fotografi te ndryshme ne te gjithe boten. Shum prej tyre jane nga fotografia e modes. Awkward Poses


  Inside Candy
  Fotografi me bombona te prera ne gjysme per t'i hedhur nje shikim nga brenda. Scandybars


  Animals Talking In All Caps
  Fotografi mahnitese te kafsheve ne momente te caktuara. Animals talking in all caps


  Dads on Holiday
  Baballaret duke harruar qe jane baballare dhe duke u kenaqur ne te gjitha menyrat e mundshme. Dads on Vacation


  Text from Dog

  Me siguri nje nder blogjet me te mira ne Tumblr i te gjitha koherave! Text mesazhe ndermjet qenushit dhe pronarit te tij. Text from Dog


  I’m Remembering  Nje blog i bukur nostalgjik i te gjitha gjerave me te mira qe i keni kaluar ne femijerine tuaj. I'm remembering


  [email protected]%kYeah Dessert
  Nje blog dedikuar pjeses me te mire te ushqimit: Deserteve! **** Yeah Dessert

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  spam spam spam

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  spam spam spam
  Pse spam??

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Programet me te mira per Muzike MP3
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-03-2012, 07:11 PM
 2. 41 Keshillat me te mira per nje lidhje..
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 24-02-2012, 02:59 PM
 3. Superkompjuteri Mira nga IBM
  Nga gjendar nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-02-2011, 03:18 PM
 4. Tumblr rikthehet pas 24 orėve “pushim”
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-12-2010, 09:32 PM

Etiketat pėr kėtė Temė