Si te fus nje postim ne Blog?!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Pyetje Si te fus nje postim ne Blog?!

  Receta Gatimi

  Po mundohem te gjej anen per postim ne Blog por pa sukses?

  Si i behet?!

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Only admin & mod e bejne kete, nese nuk te jep leje admini snuk gje

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shum thjesht... Nese deshiron ta vendosesh 1 temė te postuar ne forum, ne blogun tend, shko tek tema dhe kliko mbi butonin si ne foto

  http://prntscr.com/14li06

  Nese deshiron qe te krijosh nje temė ne blogun tend, atehere shko lart tek Blog ne anen e djathte kliko tek "Create new Post".

  - - - Updated - - -

  Mfal se nuk e paskam lexuar postimin e Arjol!

  Op, mund te jet ajo qe ka shkruajtur Arjol!

  Me t'mira.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Countdown per blog dhe website
  Nga ReniX nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-04-2008, 07:45 PM

Etiketat pėr kėtė Temė