Ndaje CocaCola me Lirentin !


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13

  Foto Ndaje CocaCola me Lirentin !

  Receta Gatimi

  CocaCola Lirenti
 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  edhe ktu a...

  Jepja 50 cent allahile ta blejn vet...

 3. #3
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  u ba si harlem shake kjo coca cola

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  o faleminderit @erdi

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Se marr vesh fare ēnenkupton

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Se marr vesh fare ēnenkupton
  mnyr tjeter per ta shitur me shum... Lol

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Cocacola e ka nxjerr kete?!

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Cocacola e ka nxjerr kete?!
  Po de.. Edhe n'Amerik kan dal kshtu... Ktu s'kam pare!

 9. #9
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Se marr vesh fare ēnenkupton
  nuk je i vetmi

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  E kam hap 3 her kte temen e akoma skam kuptu gjo

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  shiko ketu me shum

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  hahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Porsche e gatshme tė ndajė platformėn e 911 me Volkswagen?
  Nga aurel nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-10-2009, 08:41 PM
 2. Pershendetje. Me ne fund serish bashke me Lirentin!
  Nga andi_pg nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 08-10-2009, 01:37 PM
 3. CocaCola domethenia e saj
  Nga Enkelejda_24 nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-08-2009, 08:43 PM