Autobusė me shtretėr pėr gjumė!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 24
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Talking Autobusė me shtretėr pėr gjumė!!

  Receta Gatimi

  Njė lloj autobusi me vende shtrirė, nė tė cilat mund tė kalosh njė udhėtim komod duke fjetur gjumė, do tė futet sė shpejti nė qarkullim nga njė linjė udhėtimesh, nė lidhjet midis Londrės dhe qyteteve kryesore skoceze.

  Njė udhėtim qė zgjat 8-10 orė, ai nga kryeqyteti britanik pėr nė Skoci ėshtė shpesh herė njė eksperiencė e parehatshme pėr pasagjerėt dhe kompania “Megabus” vendosi tė zgjedhė kėtė mėnyrė origjinale pėr ta bėrė rrugėn sa mė lehtėsisht tė pėrballueshme.

  Autobusėt, me 42 vende tė shtrira, do tė jenė tė parėt nė botė nė llojin e tyre dhe do t’i mundėsojnė pasagjerėve qė me mbėrritjen nė destinacionin e tyre, tė jenė tė freskėt pas njė gjumi tė bollshėm.


 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  mu neper kta normal po m'kot gjumi sa shum... Lemo ktu qe s'isha dal pej tina hiē!

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Gjume te embel

 4. #4
  "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Vendndodhja
  world
  Postime
  128
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mua me duket absurde,me mir kisha flejt ne shtepi me qetesi maksimale sesa ne autobus. Mbasandej atje ku dojm me shku na bjen me shku gjumasha e ket se perferoj

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Po te ket ndonje rrip sigurimi ,, eshte ide e papar per te udhetuar ( sidomos kur behet fjal per rrug te gjata )
  Po po mos te ket rrip sigurimi....sbehet llafffff qe jo. Dhe kur jam ne makin me familjen , i kam ter kohes syt nga rruga ,,,se kam sh merak

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  qenka i mir , te gjith e bejn gjumin afer njeri tjetrit keshtu kan qef njerzit haha

 7. #7
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Ore i lini muhabetet dhe flini gjume

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Te kishim pas kesi autobusi keto agjensit turistike kur po na dergojn per ne SHqiperi do te ishte super

 9. #9
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Po dopio nuk paska

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Po dopio nuk paska
  hahahahhahhhaha sa kam qesh , me interesant do ishte te udhtoni vetem femrat.nje dit pastaj diten tjeter meshkujt

 11. #11
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  hahahahhahhhaha sa kam qesh , me interesant do ishte te udhtoni vetem femrat.nje dit pastaj diten tjeter meshkujt
  Si ben kjo sikur ka alergji nga meshkujt

  po pse moj, psh un mund te jem me gruan , e me ke do e le une te flej ajo vetem??

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Si ben kjo sikur ka alergji nga meshkujt

  po pse moj, psh un mund te jem me gruan , e me ke do e le une te flej ajo vetem??
  jo mund te flej me laben psh ajo ,,,,,,,,ti me arjol apo me nje tjeter,

 13. #13
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Olsi leri molloisjet dhe hajde ne shtrat

 14. #14
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Olsi leri molloisjet dhe hajde ne shtrat
  hahahhahah olis ik se olsli te kerkon se mos do vi dikush tjeter mbase mban er kembeve

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Olsi leri molloisjet dhe hajde ne shtrat
  allaaaaaa cpo na shohin syte
  cpaskit qene

 16. #16
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  jo mund te flej me laben psh ajo ,,,,,,,,ti me arjol apo me nje tjeter,
  po pse moj ca e di laben ti ?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Olsi leri molloisjet dhe hajde ne shtrat
  prit se erdha por me nje kusht qe te vij edhe erina me ne

 17. #17
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  po pse moj ca e di laben ti ?  prit se erdha por me nje kusht qe te vij edhe erina me ne
  uu qyqe un thash jo bashka un du te ik me gocat .

 18. #18
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  ore po niset autobusi ka me njeri per te hipur se negela vetem une dhe erina tek per tek ketu lart

 19. #19
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  ore po niset autobusi ka me njeri per te hipur se negela vetem une dhe erina tek per tek ketu lart
  hahhahahhahha jo jam duke prit laben un ti prit arjoli ose landin ose ke cuan mjaft ketu hahahhaha

 20. #20
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  hahhahahhahha jo jam duke prit laben un ti prit arjoli ose landin ose ke cuan mjaft ketu hahahhaha
  hahah ketu qenke ti epo qenke e vertet qe paskam ngel vetem te dy ne ,,une them te flem gjum si thua ti ??

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Shkurti - muaji mė i keq pėr gjumė
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-02-2013, 08:55 PM
 2. Sa ore gjume flini?
  Nga monellina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 56
  Postimi i Fundit: 28-04-2012, 12:38 PM
 3. 7 orė gjumė pėr njė zemėr tė shėndetshme
  Nga olsii nė forum Fitness dhe Wellness
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-02-2012, 06:12 PM
 4. Shqiptaret, 9 ore gjume dhe 5 ore kafe
  Nga labja nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-12-2011, 12:51 PM
 5. Nevoja pėr mė teper gjumė.
  Nga Erdi nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-05-2011, 09:06 PM