Rezultati i sondazhit: Ksh do te fitoj ne Champions league

Votuesit
5. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Dortmund

  3 60.00%
 • Bayern Munich

  2 40.00%
 • X

  0 0%

Finale Champions League


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Vendndodhja
  world
  Postime
  128
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Finale Champions League

  Receta Gatimi

  pershendetje miq si mendoni ju kush do te fitoj ne champions league
  Dortmund-Bayern Mynich 1

  Dortmund-Bayern Mynich 2

  Dortmund-Bayern Mynich x

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Pershendetje
  Taniii....me sa me tha vllai ... qenka ber nje parashikim me nje oktapod,,,,dhe oktapodi paska zgjedh se do fitoj Dortmund .... megjithse un dua te fitoj Bayren

 3. #3
  "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Vendndodhja
  world
  Postime
  128
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  edhe un e kam pa nje parashikim me nje elefant ku ai e mori topi dhe ia beri gol Dortmundit qe d.m.th fiton Bayerni

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Besoj se do te fiton Bayern Munich 2 me 1 ashtu disi

 5. #5
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Bayern

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Pershendetje
  Taniii....me sa me tha vllai ... qenka ber nje parashikim me nje oktapod,,,,dhe oktapodi paska zgjedh se do fitoj Dortmund .... megjithse un dua te fitoj Bayren
  ti do te fitoj bayer po e di ti sa njerz qe ka qe duan te fitoj dormund. ste vjen pak keq per ta e e e e e ?

 7. #7
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Bajern 2 2

 8. #8
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Dortmund do me pelqente te fitonte

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Bayern besoj (:

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  ti do te fitoj bayer po e di ti sa njerz qe ka qe duan te fitoj dormund. ste vjen pak keq per ta e e e e e ?
  hahahaha , im sorry .....

 11. #11
  "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Vendndodhja
  world
  Postime
  128
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Urime tifozeve te Bayernit e ngushellime tifozeve te Dortmundit

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  e kom dit qe ka me fitu Bayern, po Shqipet neper facebook duke shajt dhe ofendu pa arsye, nuk em pelqyen! Osht turp, pasi jemi 1... Si ai flamur, si ky tjetri, ne jemi 1 dhe ket' nuk mund ta mohoj askush! Neyse se dola pi teme une, po kto sene po ndodhin shpesh, e nuk osht mir

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  e kom dit qe ka me fitu Bayern, po Shqipet neper facebook duke shajt dhe ofendu pa arsye, nuk em pelqyen! Osht turp, pasi jemi 1... Si ai flamur, si ky tjetri, ne jemi 1 dhe ket' nuk mund ta mohoj askush! Neyse se dola pi teme une, po kto sene po ndodhin shpesh, e nuk osht mir
  ke shum te drejt vali, e shoh te parsyshem debatin qe ngjalli per Xherdanin shaqirin, na jemi nje komb, mendoj se flamur nuk qon shum pesh
  Sa i perket lojes kam qen i bindur per fitoren e bayernit bile ate me rezultat te sakt

 14. #14
  "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Vendndodhja
  world
  Postime
  128
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  rendesi ka qe Xherdan SHaqiri eshte shqiptar i vertet dhe ket e tregoj me se miri por ka edhe nga ata njerez qe deshirojn te qojn pluhen aty ku ska e sa i perket fitores se Bajernit e kam ditur se fiton e i kam ren pishmanit qe nuk kam vu bast ne bastore se ne beticious i kam shpi me pjes x2 e fitova 280000 point

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Grupet e Champions League 2013
  Nga Lirenti nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-10-2012, 04:26 PM
 2. Chelsea - Bayern Munich - Finale Champions League
  Nga Erinaa nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 20-05-2012, 10:28 AM
 3. Champions League: Milan- Barcelona
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 49
  Postimi i Fundit: 05-04-2012, 09:07 PM
 4. Finale e Champions League: Bayern - Inter
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 23-05-2010, 10:28 AM
 5. Champions League Fituesit
  Nga Altin111 nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2007, 04:40 PM