Receta Gatimi

Sekreti....qe me ndryshoi jeten!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 49 prej 49
 1. #41
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  o ta mart dreqi laben ty moj e shohe qe edhe ty si labja nuk te kane pelqyer komentet tona,(skishte si te ndodhte ndryshe)
  e pse duhet ta mbeshtesim laben, kur mund te themi mendimin ton? sa per keto tjerat qe ke then sjam fare dakort

 2. #42
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Olsi....kam ven re qe ti ne nje diskutim merr pjesen qe ty te intereson . Ti e di shum mir se cf kam thene ne kte teme. Dhe ajo qe i kam meshuar thuajse ne cdo koment ka qen fakti qe nuk dua te imponoj besimin tim tek askush....qe zgjedhja eshte ne doren tuaj . Dhe nuk eshte se prisja mbeshtetje , sepse libri nuk ishte lexuar. Kshu qe kjo pergjigja jote me duket pak si pa vend. Me pjesen qe cdo njeri ka te drejt te jap mendimin e tij jam shum dakort. Dhe i kam mirpritur , me kenaqsin me te madhe per ti argumentuar kundershtite...

 3. #43
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Olsi....kam ven re qe ti ne nje diskutim merr pjesen qe ty te intereson . Ti e di shum mir se cf kam thene ne kte teme. Dhe ajo qe i kam meshuar thuajse ne cdo koment ka qen fakti qe nuk dua te imponoj besimin tim tek askush....qe zgjedhja eshte ne doren tuaj . Dhe nuk eshte se prisja mbeshtetje , sepse libri nuk ishte lexuar. Kshu qe kjo pergjigja jote me duket pak si pa vend. Me pjesen qe cdo njeri ka te drejt te jap mendimin e tij jam shum dakort. Dhe i kam mirpritur , me kenaqsin me te madhe per ti argumentuar kundershtite...
  po normale qe ate do mar

  labe ty nuk te akuzoi njeri, une se kisha fare me ty, se me ty e kemi diskutuar kete muhabet, por e kisha me komentin e asaj me siper, me ty jam dakord

 4. #44
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  oree!, po ca beni, i nxorret sekretet sheshit

 5. #45
  i/e rregjistruar 10% Maska e mi ra
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  olsi me cf pjese nuk je dakort egzaktesisht ti.????....po eshte absurde tju detyroj te mbeshtesni laben.......gjithsesi... ketu pranohen te gjitha llojet e mendimeve .. dhe e shoh qe jepen ne menyrat e gjithsecilit.....vazhdoni mendoni ,,,si tju vij mbar ....nuk jemi ketu per te bere fushata mbi sekretin .....

  - - - Updated - - -

  mire do ishte qe mendimet duke qen se te gjitha komentet tona .. mbeshteten tek besimi ...dhe nuk jan absolute te mos kishin sencin e gjykimit.....se duket sikur hesh pertok besimin e dikujt per te mekembur bindjn tende....

 6. #46
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  " Jeta eshte nje manifestim fizik......i mendimeve qe ke ne koke " -Sekreti-

 7. #47
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Mendo me sinqeritet dhe mendimet e tua do te zhdukin urine e botes.

  - - - Updated - - -

  Njė ndėr pyetjet qė mė bėjnė gjithmonė ėshtė: nėse tė gjithė e pėrdorin Sekretin dhe e trajtojnė Universin si njė katalog, a nuk do na shterojnė burimet? A nuk do t`ia mbathnim tė gjithė dhe do tė grabisnim bankėn?

 8. #48
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  Mendo me sinqeritet dhe mendimet e tua do te zhdukin urine e botes.

  - - - Updated - - -

  Njė ndėr pyetjet qė mė bėjnė gjithmonė ėshtė: nėse tė gjithė e pėrdorin Sekretin dhe e trajtojnė Universin si njė katalog, a nuk do na shterojnė burimet? A nuk do t`ia mbathnim tė gjithė dhe do tė grabisnim bankėn?
  dhe pergjigja esht....qe kur njerzit perdorin sekretin...jan perher ne ndjekie te zemres....dhe ne nuk duam te njejtat gjera......nuk duam te gjith bmw.....nuk duam te njejtin njeri dhe te njejten eksperienc.....nuk duam....thuaje ti ....
  pergjigje e marr teresisht nga libri sekretit....hahaha

 9. #49
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  dhe pergjigja esht....qe kur njerzit perdorin sekretin...jan perher ne ndjekie te zemres....dhe ne nuk duam te njejtat gjera......nuk duam te gjith bmw.....nuk duam te njejtin njeri dhe te njejten eksperienc.....nuk duam....thuaje ti ....
  pergjigje e marr teresisht nga libri sekretit....hahaha
  edhe pyetja gjithashtu nga sekreti ishte ....hahahhaaa

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

 1. Zbulohet sekreti i jetėgjatėsisė
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-06-2011, 08:53 PM
 2. Sekreti qėndron te pantallonat
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 19-05-2011, 07:15 PM
 3. per nje person ne jeten tuaj qje ju ka ndryshuar jeten <3
  Nga bessy nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-10-2010, 01:29 PM
 4. Sekreti i dashurise se perjetshme?
  Nga Kliton nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-07-2009, 08:30 PM
 5. Emigrimi, si ndryshoi popullsia shqiptare
  Nga kuklla nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-02-2008, 10:12 AM