Receta Gatimi

Sekreti....qe me ndryshoi jeten!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 49
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24

  Ide Sekreti....qe me ndryshoi jeten!!

  Nuk behet fjal per ndonje sekret si ato te Big Brother-it jo
  Behet fjale per nje liber....qe perpara dy vjetesh eshte bere edhe dokumentar.
  Eshte nje liber ,, qe te ben ta shohesh boten....por edhe veten nga nje tjeter kendveshtrim.

  Pėr shekuj me radhė, nė gojėdhėna, libra, besime, dhe filozofi janė zbuluar copėza tė njė Sekreti tė Madh. Pėr herė tė parė, tė gjitha pjesėt e Sekretit bashkohen nė njė zbulim tė pabesueshėm, qė do t`ia ndryshojė jetėn kujtdo qė ta pėrjetojė.
  Dikush pati miresin ta ndaj informacionin rreth kti libri me mua.....dhe te njejten gje dua te bej edhe un e ju.
  Eshte perhapur dhe lexuar nga pothuajse gjith shoqeria ime. Eshte liber qe nese e merr seriozisht ,, dhe fillon e praktikon....realisht te ndryshon jeten . Te ben te kuptosh rendesin e ksaj te fundit....dhe te ndergjegjsohesh qe as nje minut e saj mos te te iki kot.

  E theksoj ...nuk eshte liber fetar . Perkundrazi...ata qe flasin ne liber...jan njerez nga te gjitha fushat...mjeksi , psikologji....ekonomi etj...  Me posht do vendos videot e dokumentarit . Nese dokumentari nuk ju ngjall interes....apo kurreshtje....ather mos e merrni mundimin ta lexoni librin !! Asgje nuk ka vlere nese nuk ka deshire brenda...
 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  pse nuk hapen videot...?????

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  si ka mundesi...mua me hapen...
  gjithsesi mund ti gjesh edhe ne youtube..... shkruaj Sekreti . Dhe dalin vet nje e nga nje

 4. #4
  "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Vendndodhja
  world
  Postime
  128
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ndoshta ke problem me rrjet[rrjeti i dobet]se mua me hapen shum mir videot

 5. #5
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Pre cfare sekreti behet fjale, meditimin?

  Videot nuk hapen se jane bllokuar ne disa shtete per ceshtje copyright

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  e si i behet...??????????????allora vedo se sono in italiano.

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Ktu e keni versionin e plote ne spanjisht , italisht edhe ne anglisht... 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  sic tha Arjoli, videot jane te bllokuara ne shtete te ndryshme!

  Sa i perket temes, s'po di per ēka o' fjala?

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  703
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Kur kam koh te lir besoj se do ta lexoj por per libra qe me udhzon ne jet kam Kuranin

 10. #10
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  pse nuk hapen videot...?????
  Ne disa shtete nuk hapen!

  E njejta gje me vendin tek mua! Nuk hapen!

  Flm per temen!

 11. #11
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Per te gjithe ata qe jane ne itali dhe qe nuk u hapen videot per ceshtje copyright shkarkoni shtojcen ProxTube zhbllokon videot qe jane te mbrojtura me copyright ne mozilla punon e testuar me chrome nuk beri pune.

  Ps: videot i hap 1 nga 1

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  shume flm per informacionin... une e mora filmin ne biblioteke dhe e zgjidha kete pune.

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Per te gjithe ata qe jane ne itali dhe qe nuk u hapen videot per ceshtje copyright shkarkoni shtojcen ProxTube zhbllokon videot qe jane te mbrojtura me copyright ne mozilla punon e testuar me chrome nuk beri pune.

  Ps: videot i hap 1 nga 1
  Te falenderoj edhe un ne emer te atyre qe do e shohin videon permes kti programi......
  Sepse realisht eshte per tu pare...

  Dashur pa dashur ndonjeher u kushtojm rendesi disa gjerave te kota.....qe sna sjellin asnje risi
  Nderkoh qe ky liber.....sic e kam then edhe me larte...te ndryshon jeten.
  Skam dash te flas me gjat sepse sdua te heq kurreshtjen....por di te them qe kam mbi 2 muaj qe e kam lexuar.....praktikuar......dhe ndjehem shum shum me fat qe ai liber ra ne doren time sinqerisht...


  Pas ti , per ti vertetuar fjalet qe shkruhen aty , kam lexuar edhe 3 libra te tjer qe kan te njejten tematike.....dhe cdo gje perputhej
  per ata qe jan te interesuar..
  11 Ligjet e harruara - Bob Proctor
  Mendimet e zemres thesari i mencurise universale- Lujza L.Hej
  Forca e nderdijes Dr. Xhozef Marfi

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Te falenderoj edhe un ne emer te atyre qe do e shohin videon permes kti programi......
  Sepse realisht eshte per tu pare...

  Dashur pa dashur ndonjeher u kushtojm rendesi disa gjerave te kota.....qe sna sjellin asnje risi
  Nderkoh qe ky liber.....sic e kam then edhe me larte...te ndryshon jeten.
  Skam dash te flas me gjat sepse sdua te heq kurreshtjen....por di te them qe kam mbi 2 muaj qe e kam lexuar.....praktikuar......dhe ndjehem shum shum me fat qe ai liber ra ne doren time sinqerisht...


  Pas ti , per ti vertetuar fjalet qe shkruhen aty , kam lexuar edhe 3 libra te tjer qe kan te njejten tematike.....dhe cdo gje perputhej
  per ata qe jan te interesuar..
  11 Ligjet e harruara - Bob Proctor
  Mendimet e zemres thesari i mencurise universale- Lujza L.Hej
  Forca e nderdijes Dr. Xhozef Marfi
  nashiiiiiiiiiiiiiiiiiii..... do na lesh te lexojme njehere kete ne pa per te tjeret do kemi kohe...

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  hahahahahahaaa.....kta jan thjesht plotesues te SeKrEtIt . Po u binde qe me te parin , hallall hahaha. Po un jam cik skeptike ...kshu qe e cova deri ne fund kte muhabet .

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  shiko se dhe une vuaj shume nga skepticizmi...por kjo nuk do te thote qe do i lexoj te tere keta.keshtu qe me te pare e me te bere.po filmin e eke pare se libri paska dale qe ne 2006,dmth qe ka goxha kohe.une nuk e shikoj se e di qe do me shuhet kureshtja duke qene se per te tille libra nuk provoj ndonje terheqje te vecante.

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  un prandaj shkruajta 'per ata qe jan te interesuar'
  filmin e kam shkarkuar ne cel...dhe e kam degjuar mbi 8-9 here
  Librat jan te kategorive te ndryshme.....historik...filozofik...shkencor....ko nspiracion........romanc.....trillim....etj
  Kurse ky eshte komplet i nje tjeter gjinie. Qoftese kta qe permenda te ndihmojn per bagazhin tend ....ky liber te ndihmon ne perditshmerin tende...... kjo eshte ajo qe e ben te vecante

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ndaj me terhoqi dhe mua se kam vertet nevoje per nje liber te tille duke marre parasysh menyren e shtrember me ane te se ciles jam gatuar

 19. #19
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  hahaha.....jam e bindur qe do te te ndihmoj shum

  Dhe me qe ra llafi...kjo shkrimtarja me detyrohet mua...per ter kte reklam qe i bera

 20. #20
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  po po...po hajde tani nis kerkimet per te marre shperblimin.

  dhe meqe ra llafi cfare kerkon ne kembim....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Zbulohet sekreti i jetėgjatėsisė
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-06-2011, 09:53 PM
 2. Sekreti qėndron te pantallonat
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 19-05-2011, 08:15 PM
 3. per nje person ne jeten tuaj qje ju ka ndryshuar jeten <3
  Nga bessy nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-10-2010, 02:29 PM
 4. Sekreti i dashurise se perjetshme?
  Nga Kliton nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-07-2009, 09:30 PM
 5. Emigrimi, si ndryshoi popullsia shqiptare
  Nga kuklla nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-02-2008, 11:12 AM