Propozim pėr martesė pėrmes Google Glass (video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Talking Propozim pėr martesė pėrmes Google Glass (video)

  Receta Gatimi

  Kemi pare propozime te ndryshme per martese me ane te teknologjise se larte, duke perfshire nje permes Vine apo nje tjeter duke perdorur Drone, por kesaj radhe eshte diēka me ndryshe, sepse ky eshte propozimi i pare i bere ndonjehere nepermjet syzeve te menēura te Google, Google Glas.

  Ne videon 26 sekondeshe "She said yes #throughglass", shihet i riu Leeds Castle duke i proporzuar te dashures se tij ne Leeds Castle ne Angli. Shikoni videon me poshte me per shume.


 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ai e kish perball...si me ane te syzeve se se kuptova

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ai e kish perball...si me ane te syzeve se se kuptova
  Syzet qe i ka ai n'sy, syze normale... Jane syze te menēura. Dmth ato quhen "Google Glass" (syzet e Google) dhe funksionojne sikur celularet... Me kamer, me google + (rrjet social si Facebook), me Google Now (te tregon ēdo gje, motin, rrugen, planet etj...) e dmth kto syzet i ka pas ky djali edhe propozimin qe ja ka bo e kan regjistru syzet videon.

  A e kuptove?

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Po po je shum i qart! flm
  Edhe pse jeta evolon.....mendoj se te pakten kto gjerat shpirterore mos te prekeshin kaq shum nga teknologjia.....mos te zbehej kurr menyra tradicionale e te berit te disa gjerave.....

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ehh... Mir do kish qen, po tash teknologjia po perparon...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Syzet e Google - Google Glass (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 11-05-2013, 11:54 PM
 2. Toka e pare nga lart permes Google
  Nga vaaldr1n nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-07-2012, 06:42 PM
 3. Propozimi romantik pėr martesė (Video)
  Nga vaaldr1n nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 19-02-2012, 10:28 PM
 4. Plan 6 vjeēar pėr propozim pėr martesė (VIDEO)
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-11-2011, 02:21 PM

Etiketat pėr kėtė Temė