Lirenti.com sė shpejti me pamje te re!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 48
 1. #21
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10

  Thumbs up Gmaps Tag

  Receta Gatimi

  Vendodhje nga Google Maps

  https://maps.google.com/




  Muzika nuk eshte pjese e faqes, por e videos!

 2. #22
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  najs tash edhe fb e twitter kan mbet lol


  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Administratori; 06-06-2013 mė 12:26 AM. Arsyeja: link

 3. #23
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Provo kete per Google Maps!


 4. #24
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10

  Muzikė Soundcloud

  Soundcloud audio




  Tag gjendet ne Editorin e avancuar!

 5. #25
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10

  Moti Spotify

  Muzike nga Spotify



  Tag gjendet ne editorin e avancuar

  adresen duhet ta kopjoni nga Spotify


 6. #26
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Bukur bukur

 7. #27
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile

  kjo e Spotify dhe Soundcloud ka dal fantastike!

  Per momentin ket po degjoj un (:


 8. #28
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Shum bukur forumi

 9. #29
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ju pelqen keshu apo jo

 10. #30
  i/e rregjistruar 10% Maska e inushja
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Ju pelqen keshu apo jo
  shume bukur!!!!

 11. #31
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  urime

  bravo atyre qe e ben te mundshme kete ndryshim

 12. #32
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Shume Bukur , Bravo
  Nje gje kisha une ( si perher ) Pse na ndryshute vendin e "njoftime , diskutimet e reja ...etj " ???

 13. #33
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shum bukur po duket tani (:

 14. #34
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Po dekorimet per vitin e ri ku jane

  Pune e paqme per ata qe punuan, ata qe dhane idet dhe realizimin!

 15. #35
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  me duket sikur jam ne ndonje forum tj ,,, po hallakatem kot hahaha......gjithsesi , kishim nevoj per pak ndryshime ...

 16. #36
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Po dekorimet per vitin e ri ku jane

  Pune e paqme per ata qe punuan, ata qe dhane idet dhe realizimin!
  Gjithashtu dhe anetareve per mbeshetjen

 17. #37
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Po po sigurisht! kjo spotify


 18. #38
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Po dekorimet per vitin e ri ku jane

  Pune e paqme per ata qe punuan, ata qe dhane idet dhe realizimin!

  Se mos na pyetet ne per ndonje gje


  Ne fakt Skini i vjeter do ishte me i lehte, gjithsesi edhe kjo ngyra si e Rilindjes nuk eshte keq

 19. #39
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nuk ngeli politika dhe pa u fut ne forum

  Hahaha! kėshillat janė te mirėpritura ore

  Ky ėshtė ndryshimi

 20. #40
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Me pelqen ky ndryshim....megjithse edhe me pare i bukur dukej....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pamje nga Desktopi im
  Nga Altin111 nė forum Sisteme Operative
  Pėrgjigje: 473
  Postimi i Fundit: 19-10-2013, 01:24 PM
 2. Pamje 3D
  Nga Arjol nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 06-03-2013, 02:24 PM
 3. Yahoo me pamje tė re
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-02-2013, 07:05 PM
 4. Twitter se shpejti do marri nje pamje te re
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-09-2010, 06:58 PM

Etiketat pėr kėtė Temė