Receta Gatimi

Ngjitet pėr krevat qė tė mos shkonte nė shkollė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Ngjitet pėr krevat qė tė mos shkonte nė shkollė  Njė fėmijė dhjetėvjeēar, nė qytetin meksikan Monterrey, ėshtė ngjitur pėr krevat pėr tė penguar shkuarjen e tij nė shkollė, kanė njoftuar mediat meksikane.

  Diego ka dashur qė me ēdo ēmim tė evitonte tė shkonte nė ditėn e parė tė shkollės pas festave, dhe pėr kėtė qėllim, ai ka pėrdorė njė metodė qė nuk zbatohet ēdo ditė. Ai ėshtė lidhur pėr krevat me rripa tė lėkurės, dhe ėshtė lyer me ngjitės industrial, duke ua vėshtirėsuar tė tjerėve qė ta largojnė atė nga krevati.

  Ekspertėt e mbrojtjes civile, tė cilėt janė ftuar, pasi qė askujt si ka shkuar pėr dore tė shkoqte djaloshin nga shtrati, kanė arritur ta lirojnė atė me ndihmėn e tretėsve tė fortė.

  Diego nė fund ka arritur nė shkollė, edhe pse me vonesė, dhe pėr kėtė vonesė ka “fituar” dy orė tė paarsyeshme.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  Re: Ngjitet pėr krevat qė tė mos shkonte nė shkollė

  ne shkolle ka embelsira.

  dhe disa tipa si pune ketij siper qe kur ishin te vegjel nuk donin te rrinin ne shkolle kurse tani i shikon cdo dite para shkolles... mundeisht me makine... me siguri kane nostalgji

  dhe ky harrakati vogel keshtu do behet

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Ngjitet pėr krevat qė tė mos shkonte nė shkollė

  Ca kastraveci!

  Ik mer n'shkoll se o qef!

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e fati54
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  43
  Reputacioni
  0

  Re: Ngjitet pėr krevat qė tė mos shkonte nė shkollė

  Te vije ne Shqiperi se shkon ne shkolle kur i do qejfi dhe nuk ka penalitetete dhe akoma nuk e di qefin e shkolles oDak,
  dhjete vjec eshte i shkreti

 5. #5
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Ngjitet pėr krevat qė tė mos shkonte nė shkollė

  Po une 10 vjec shkoja me qef ne shkolle mer se lujsha me shoqnin!

 6. #6
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: Ngjitet pėr krevat qė tė mos shkonte nė shkollė

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323\";p=\"23907
  Ca kastraveci!

  Ik mer n'shkoll se o qef!


 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Ngjitet pėr krevat qė tė mos shkonte nė shkollė

  Hahahaha sa i lezetshmi!

  Mire qe spaska pas probleme kur e kane heq nga krevati!!

 8. #8
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: Ngjitet pėr krevat qė tė mos shkonte nė shkollė

  Ky paska qene si puna ime per shkollen

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Humor ne Shkolle
  Nga ReniX nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-03-2012, 07:32 PM
 2. Ngjitet pėr dėrrasėn e guacės sė tualetit
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-08-2009, 07:36 PM
 3. Eusebio Haliti ngjitet nė majė tė Evropės
  Nga kuklla nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-07-2008, 10:41 AM
 4. Pėrplaset autobusi qė shkonte nė Athinė
  Nga kuklla nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-03-2008, 03:02 PM