Receta Gatimi

Pershendetje Ema Love


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 57
  1. #21
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    e per sa i perket te falures patjeter qe do me falesh vetem te me shikosh syte e mi do e kuptosh shpirtin tim ne brendesi.
    mos po perpiqesh ti vjedhesh stilin maces se shrekut http://www.images.lirenti.com/out.ph...allpapert2.jpg hahahaha
    e kujdes me ter kte embelsi o shekspiro...se mos na behesh me diabet

  2. #22
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    i dashur albanianboy gjumi sme ka zene ne kolltuk qenke shume pikant per shijet e mia.

  3. #23
    i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
    Anėtarėsimi
    May 2011
    Vendndodhja
    Nė mendjen tėnde!
    Postime
    776
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    13
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    mos po perpiqesh ti vjedhesh stilin maces se shrekut http://www.images.lirenti.com/out.ph...allpapert2.jpg hahahaha
    e kujdes me ter kte embelsi o shekspiro...se mos na behesh me diabet
    Ne fakt ajo eshte qe ma ka vjedhur mua.. jo eshte e pamundur te behem me diabet sepse egzistojn dy embelsi te ndryshme ajo e sheqerit dhe ajo shpirterore, kjo e fundit me perket mua hihi

    - - - Updated - - -

    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
    i dashur albanianboy gjumi sme ka zene ne kolltuk qenke shume pikant per shijet e mia.
    Te te them te drejten me cupe e dashur un personalisht pa te provuar nuk e di cfare shijesh ke ti.. e kshu me hamendje askush nuk mund ta gjej pervec ajnshtajnit

  4. #24
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
    i dashur albanianboy gjumi sme ka zene ne kolltuk qenke shume pikant per shijet e mia.
    i dashur max qe mund te provosh ti jan shijet e tua te mia ti por ti s'hyke fare te keto

  5. #25
    i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
    Anėtarėsimi
    May 2011
    Vendndodhja
    Nė mendjen tėnde!
    Postime
    776
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    13
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
    i dashur max qe mund te provosh ti jan shijet e tua te mia ti por ti s'hyke fare te keto
    1.Ne fakt un e kam pseudonimin ktu "albanianboy" e jo max, 2.I ke bere quote(cituar) vetes jo mua. E dashur min shiko se un bej shaka por nga qe nuk je mesuar te diskutosh me mua i merr gjerat per ters, pastaj pse e kemi kete te keqe ne shqiptaret nese te kemi mendim te mire per dikend, gjeja pare qe kemi eshte mendim i keq.. shum keq keshtu.. shiko me cupe e dashur ti je e re ketu por shum shpejt do mesohesh me ne,nje gje te te them merri gjerat me qetesi knaqu ktu midis nesh dhe mos e vrit mendjen per asgje. ok? hajde te te jap nje perqafim me te njejtin sinqeritet sikurse t'ja jepja nje shoqeje qe e njoh prej vitesh.. do Zoti nuk je cun se na more ne qaf ejjj bej qejf okkk hajde se kemi gjera te bukura ktu do ti tregojm nje e nga nje.

  6. #26
    Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
    Anėtarėsimi
    Jun 2010
    Postime
    6,231
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
    1.Ne fakt un e kam pseudonimin ktu "albanianboy" e jo max, 2.I ke bere quote(cituar) vetes jo mua. E dashur min shiko se un bej shaka por nga qe nuk je mesuar te diskutosh me mua i merr gjerat per ters, pastaj pse e kemi kete te keqe ne shqiptaret nese te kemi mendim te mire per dikend, gjeja pare qe kemi eshte mendim i keq.. shum keq keshtu.. shiko me cupe e dashur ti je e re ketu por shum shpejt do mesohesh me ne,nje gje te te them merri gjerat me qetesi knaqu ktu midis nesh dhe mos e vrit mendjen per asgje. ok? hajde te te jap nje perqafim me te njejtin sinqeritet sikurse t'ja jepja nje shoqeje qe e njoh prej vitesh.. do Zoti nuk je cun se na more ne qaf ejjj bej qejf okkk hajde se kemi gjera te bukura ktu do ti tregojm nje e nga nje.
    hahahha po edhe te jet qun nuk ben ta perqafosh aaaaaaaaa ani leja labes pra nese eshte cun

  7. #27
    i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
    Anėtarėsimi
    May 2011
    Vendndodhja
    Nė mendjen tėnde!
    Postime
    776
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    13
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
    hahahha po edhe te jet qun nuk ben ta perqafosh aaaaaaaaa ani leja labes pra nese eshte cun
    po si t'ja lej labes moj tiiii je ne vete ti apo jo? se lej laben un ashtu dokudo te perqafoj cunat e dynjas.. boll na ka neve qe jemi kaq te mire.. po kaq te mire sa sdi cte te them

  8. #28
    ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
    Anėtarėsimi
    Jul 2007
    Vendndodhja
    N'shpi (^_^)
    Postime
    2,568
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    20
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
    po si t'ja lej labes moj tiiii je ne vete ti apo jo? se lej laben un ashtu dokudo te perqafoj cunat e dynjas.. boll na ka neve qe jemi kaq te mire.. po kaq te mire sa sdi cte te them
    hahaha, kujdes mos ju rriten veshet ( ketej thone mos ju fryhen kycet e kembeve )loooool


    Ema , per nje gje jam dakort me A.Boy ...bej qef

  9. #29
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    hahaha nuk habitem nese jam kam cituar vetes se nuk po mesohem dot qe tju kthej pergjigjethjesht u merzita me ty sepse tani jam shume e zene me sezon provimesh dhe nuk mund te futem shpesh ne forum por gjithesesi me vjen keq qe fola ashtu,paqe

    - - - Updated - - -

    do te beja qejf siku ta kuptoja pak me shume si funksionon ketupor shume flm

    - - - Updated - - -

    realisht qe po trashem sory po a mundet ndonjeri prej jush te me ndihmoj duke me treguar si mund tju kthej pergjigje pa i cituar vetes

  10. #30
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36
    Pėr te Cituar mesazhin e dikujt, kliko "Pėrgjigju duke cituar mesazhin" nen postimin qe ka bere anėtari.

    Pėr te Cituar mesazhet e disa personave, kliko butonin e "me thonjezza+" ne ēdo postim pėrbri Pėrgjigju duke cituar mesazhin dhe me pas kliko Pėrgjigjuni Diskutimit

    Shkruaj nen secilin citim dhe publikoje!

    Ketu gjeni te tjera guida

  11. #31
    i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
    Anėtarėsimi
    May 2011
    Vendndodhja
    Nė mendjen tėnde!
    Postime
    776
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    13
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
    hahaha, kujdes mos ju rriten veshet ( ketej thone mos ju fryhen kycet e kembeve )loooool

    Ema , per nje gje jam dakort me A.Boy ...bej qef
    E thonkan keq andej nga ju pastaj pse me cte keqe ka te themi per veten qe jemi te mire, ktu hyje edhe ti po nejse ti nuk dashke

    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
    hahaha nuk habitem nese jam kam cituar vetes se nuk po mesohem dot qe tju kthej pergjigjethjesht u merzita me ty sepse tani jam shume e zene me sezon provimesh dhe nuk mund te futem shpesh ne forum por gjithesesi me vjen keq qe fola ashtu,paqe

    - - - Updated - - -

    do te beja qejf siku ta kuptoja pak me shume si funksionon ketupor shume flm

    - - - Updated - - -

    realisht qe po trashem sory po a mundet ndonjeri prej jush te me ndihmoj duke me treguar si mund tju kthej pergjigje pa i cituar vetes
    Aiii po ska gje me xhan rri e qete cfare eshte kjo pyetje a mundet ndonjeri prej jush te me ndihmoj? kot jam un ktu e? shiko nese do te citosh dy ose me shum persona kliko aty ne cep fare ne fund te shkrimeve te gjithsecilit eshte nje ikon e vogel ngjitur me "pergjigju duke cituar mesazhin" e klikon tek te gjith me rradh kujt do ti kthesh pergjigje (behet me shenjej (♥) o jo shenjej zemer se u ngatrrova por kjo shenja tjeter ✔ qe do te thot ok behet me ngjyre blu) ndersa nese do ti kthesh pergjigje vetem njerit at'her kliko "pergjigju duke cituar mesazhin" por tek pjesa e atij qe ka shkruar.

    Ja dhe nje foto per te te ndihmuar:
    kshu behet kur te klikosh nje nga nje per te cituar
    TNlVoUe.png

    Per te cituar vetem njerin:
    Gnb7McJ.png

    sigurohu qe gjithmon te shkruash mbas pjeses qe thot [/quote] me kuptove? vetem hidhi nje sy ketyre dy fotove dhe kaq e thjesht eshte kurse ate teksin me shum e kam shkruar per qejf se sa per shpjegim

    leri paksa provimet mbas dore e futu ne forum ^_^ haha vej re: (e kam hobi ti ngacmoj icik po icik fare njerzit) un nuk flas kaq shum por u mundova te te ndihmoj ty, se un flas pak e sakte do thuash ca thot ky?: po ja qe kete thash

  12. #32
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    ha ha e bera mire kesaj here po provimet si le dot
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
    E thonkan keq andej nga ju pastaj pse me cte keqe ka te themi per veten qe jemi te mire, ktu hyje edhe ti po nejse ti nuk dashke


    Aiii po ska gje me xhan rri e qete cfare eshte kjo pyetje a mundet ndonjeri prej jush te me ndihmoj? kot jam un ktu e? shiko nese do te citosh dy ose me shum persona kliko aty ne cep fare ne fund te shkrimeve te gjithsecilit eshte nje ikon e vogel ngjitur me "pergjigju duke cituar mesazhin" e klikon tek te gjith me rradh kujt do ti kthesh pergjigje (behet me shenjej (♥) o jo shenjej zemer se u ngatrrova por kjo shenja tjeter ✔ qe do te thot ok behet me ngjyre blu) ndersa nese do ti kthesh pergjigje vetem njerit at'her kliko "pergjigju duke cituar mesazhin" por tek pjesa e atij qe ka shkruar.

    Ja dhe nje foto per te te ndihmuar:
    kshu behet kur te klikosh nje nga nje per te cituar
    TNlVoUe.png

    Per te cituar vetem njerin:
    Gnb7McJ.png

    sigurohu qe gjithmon te shkruash mbas pjeses qe thot
    me kuptove? vetem hidhi nje sy ketyre dy fotove dhe kaq e thjesht eshte kurse ate teksin me shum e kam shkruar per qejf se sa per shpjegim

    leri paksa provimet mbas dore e futu ne forum ^_^ haha vej re: (e kam hobi ti ngacmoj icik po icik fare njerzit) un nuk flas kaq shum por u mundova te te ndihmoj ty, se un flas pak e sakte do thuash ca thot ky?: po ja qe kete thash [/QUOTE]

    - - - Updated - - -

    shume flm me falni per injorancen
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
    Pėr te Cituar mesazhin e dikujt, kliko "Pėrgjigju duke cituar mesazhin" nen postimin qe ka bere anėtari.

    Pėr te Cituar mesazhet e disa personave, kliko butonin e "me thonjezza+" ne ēdo postim pėrbri Pėrgjigju duke cituar mesazhin dhe me pas kliko Pėrgjigjuni Diskutimit

    Shkruaj nen secilin citim dhe publikoje!

    Ketu gjeni te tjera guida
    - - - Updated - - -

    po le nam, me duket se ja futa kot prap apo jo
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
    E thonkan keq andej nga ju pastaj pse me cte keqe ka te themi per veten qe jemi te mire, ktu hyje edhe ti po nejse ti nuk dashke


    Aiii po ska gje me xhan rri e qete cfare eshte kjo pyetje a mundet ndonjeri prej jush te me ndihmoj? kot jam un ktu e? shiko nese do te citosh dy ose me shum persona kliko aty ne cep fare ne fund te shkrimeve te gjithsecilit eshte nje ikon e vogel ngjitur me "pergjigju duke cituar mesazhin" e klikon tek te gjith me rradh kujt do ti kthesh pergjigje (behet me shenjej (♥) o jo shenjej zemer se u ngatrrova por kjo shenja tjeter ✔ qe do te thot ok behet me ngjyre blu) ndersa nese do ti kthesh pergjigje vetem njerit at'her kliko "pergjigju duke cituar mesazhin" por tek pjesa e atij qe ka shkruar.

    Ja dhe nje foto per te te ndihmuar:
    kshu behet kur te klikosh nje nga nje per te cituar
    TNlVoUe.png

    Per te cituar vetem njerin:
    Gnb7McJ.png

    sigurohu qe gjithmon te shkruash mbas pjeses qe thot
    me kuptove? vetem hidhi nje sy ketyre dy fotove dhe kaq e thjesht eshte kurse ate teksin me shum e kam shkruar per qejf se sa per shpjegim

    leri paksa provimet mbas dore e futu ne forum ^_^ haha vej re: (e kam hobi ti ngacmoj icik po icik fare njerzit) un nuk flas kaq shum por u mundova te te ndihmoj ty, se un flas pak e sakte do thuash ca thot ky?: po ja qe kete thash [/QUOTE]

  13. #33
    i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
    Anėtarėsimi
    May 2011
    Vendndodhja
    Nė mendjen tėnde!
    Postime
    776
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    13
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
    ha ha e bera mire kesaj here po provimet si le dot
    shume flm me falni per injorancen
    Ska gje me xhan po he se mire e ke bere jo edhe aq keq..

  14. #34
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    tani mos perfito eeeeee ti ti
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
    Ska gje me xhan po he se mire e ke bere jo edhe aq keq..

  15. #35
    ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
    Anėtarėsimi
    Jul 2007
    Vendndodhja
    N'shpi (^_^)
    Postime
    2,568
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    20
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
    E thonkan keq andej nga ju pastaj pse me cte keqe ka te themi per veten qe jemi te mire, ktu hyje edhe ti po nejse ti nuk dashke
    lool, o ēun ti e kishe llafin per ēunat jo per Te gjithe antaret

  16. #36
    i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
    Anėtarėsimi
    May 2011
    Vendndodhja
    Nė mendjen tėnde!
    Postime
    776
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    13
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
    tani mos perfito eeeeee ti ti
    jajaja jo me xhan asgje nuk kam per te pertifuar nga ty, madje un sjam cun i tille kshu qenke goce e shkathet i kthenke pergjigjet takfak
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
    lool, o ēun ti e kishe llafin per ēunat jo per Te gjithe antaret
    jo ne fakt e kisha vetem per veten se jam un sa per te gjith hahaha ---> shiko tani kur te ja nisin citimet te me thon "o mendjemadh" hahaha se mjaft ndejten vetem duke lexuar po shkruani tani behuni icik aktiv

  17. #37
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    po ca flet shkathtesia ne max une shyqyr mesova te kthej pergjigje hahaha e flilluam pak keq por me vjen mire qe folem
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
    jajaja jo me xhan asgje nuk kam per te pertifuar nga ty, madje un sjam cun i tille kshu qenke goce e shkathet i kthenke pergjigjet takfak

    jo ne fakt e kisha vetem per veten se jam un sa per te gjith hahaha ---> shiko tani kur te ja nisin citimet te me thon "o mendjemadh" hahaha se mjaft ndejten vetem duke lexuar po shkruani tani behuni icik aktiv
    - - - Updated - - -

    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
    po ca flet shkathtesia ne max une shyqyr mesova te kthej pergjigje hahaha e flilluam pak keq por me vjen mire qe folem
    eh se harrova ta jesh i sigurt qe femer jam

  18. #38
    i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
    Anėtarėsimi
    May 2011
    Vendndodhja
    Nė mendjen tėnde!
    Postime
    776
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    13
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
    po ca flet shkathtesia ne max une shyqyr mesova te kthej pergjigje hahaha e flilluam pak keq por me vjen mire qe folem
    haha ska gje sepse ne momentin qe ti me drejtove pistoleten nuk e shkele kembezen "thjesht doje te me provokoje" pastaj e fute perseri ne xhep dhe ne bem paqe tani u bem shok te mire dhe vendosem mos t'ja hedhim njeri-tjetrit (por vetem pak)

  19. #39
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    hahaha sa kam qeshur por kujdes se pistoleten e kam ne xhep dhe mund te ta dretoj athere kur sta pret mendja
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
    haha ska gje sepse ne momentin qe ti me drejtove pistoleten nuk e shkele kembezen "thjesht doje te me provokoje" pastaj e fute perseri ne xhep dhe ne bem paqe tani u bem shok te mire dhe vendosem mos t'ja hedhim njeri-tjetrit (por vetem pak)

  20. #40
    i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
    Anėtarėsimi
    May 2011
    Vendndodhja
    Nė mendjen tėnde!
    Postime
    776
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    13
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
    hahaha sa kam qeshur por kujdes se pistoleten e kam ne xhep dhe mund te ta dretoj athere kur sta pret mendja
    hahaha shiko me xhan se nuk eshte aq e thjesht te drejtosh pistoleten se me qene do kishim vdekur te gjith sdo kishte me njeri ne kemb pastaj eshte edhe kjo qe ti nuk mund ta shkrepesh teksa sheh nje djale si un, te verbohen syte pas meje sidomos pas buzeqeshjes time dhe syve te mi haha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

  1. Love for ever
    Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 11-05-2012, 02:49 PM
  2. Want To Know What Love is!! ....kenga ime...
    Nga erinda nė forum Chit Chat
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 11-02-2012, 11:46 PM
  3. Why you LOVE Albania?
    Nga ReniX nė forum In Italiano / In English
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 17-11-2009, 05:46 PM