Fotografi te shkrepura nga Arjoli


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Fotografi te shkrepura nga Arjoli

  Receta Gatimi

  Keto i kam shkrep vet ne eskursionin e fundit

 2. #2
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Sa te bukura...ku jane keto pamje Arjol?....

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  nga e nxjerr ujin ajo sirena
  ueu shum te bukura

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Sa te bukura...ku jane keto pamje Arjol?....
  Lago maggiore Stresa quhet qyteti midis Torinos e Milanos


  @labe ujin e nxjerr burimi sirena thjet e shikon

 5. #5
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Shume te bukura!...vetem se dihet...atje gjithcka eshte e bukur pervec kohes...zymte...e verenjtur....

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Keto i kam shkrep vet ne eskursionin e fundit

  nice nice... me paske ardh komshi dmth.

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ambjenti i bukur Arjol, por ke futur shume objekte ne foto...

  Shiko sa interesante kethehet kjo foto nese heq shperqendrimet...  tek foto tjeter, ke prer pallatin dhe marr makinat

  Per te fundit spo flas fare me mire

  Gjithesesi uroj te sherbejne per te shkrepur foto "te kompozuar me mire" here tjeter  ps: temen e ndava, pasi i kishe futur tek fotot qe shkrepja un

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e mi ra
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  nuk e di nqs eshte vendi shume i bukur apo fotografi i zoti ......heres tj fotografo ndonje vend te shemtuar. ....poooor ti jepi shkelqim mes aftesis tende ....na qarteso pak

 9. #9
  I' aaammm uniqueeee! 20% Maska e Elti Vlore
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Vlorė vlla!
  Postime
  157
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  +18 ajo fotua e par

 10. #10
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Reno devo fare il corso per diventare fotografo , nuk e merte zoomi pallatin te gjithe duhej te shkoja ne liqen qe ta merrja nuk kishe pse e ndaje temen , i postojm te gjithe ne 1 teme, po shtoj edhe 2-3 shkrepje te tjera dhe boll se fotot e tjera ka kush i shikon ,

  Gjithsesi keshillat per 1 shkrepje sa ma te bukur i mirepres


  DSCF7019.jpg
  @Elti kjo eshte vetem per ty
  DSCF7023.jpg

  DSCF7025.jpg

  DSCF7029.jpg
  DSCF7037.jpg

 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shum najs njeri

  Suksese!

 12. #12
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Nje ndales ne Zvicer  ne nje parkim ne Zvicer

 13. #13
  i/e rregjistruar 10% Maska e inushja
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  shume te bukura fotot dhe shume cool Zvicra!!!

 14. #14
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Shume bukur, ti je ne foto?

 15. #15
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Une jam, e bera per ti dhen me bukuri fotos me veten time

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  bukur bukur fotot

  aty thot foto te shkrepura nga Arjoli e ky e ka shfrytzuar per te dal vet, keto gjera jan jasht temes

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto te shkrepura ne momentin e duhur
  Nga 3r1k0 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 14-06-2013, 11:19 AM
 2. Disa fotografi te shkrepura nga un!
  Nga ReniX nė forum Albumi i Anėtarėve
  Pėrgjigje: 64
  Postimi i Fundit: 12-06-2013, 01:54 PM
 3. Fotografi
  Nga Lulzim Sefa nė forum Albumi i Anėtarėve
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-03-2013, 12:40 PM
 4. Fotografi sensacionale te Diellit
  Nga vaaldr1n nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 11:52 PM