Histori fakte ''intriguese''


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 51
 1. #21
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Receta Gatimi

  kur e pash titullin e temes, thash kush paska gabu faqen web??

  Ti bre jaro nuk bon me shkrujt cdo sen ose me kopju cdo sen qe e sheh en internet e me qit ktu, se nuk osht mir... Une shkrimin ma nalt nuk jom ka hi me lexu, se ta thom sinqerisht, pritoj me lexu kaq gjat, po duke u bazu n'komentet ma nalt, kta kolegt i bjen me kon mir e ti gabim.

  Me t'mira.

 2. #22
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  Erin e dashur un te di goce te zgjuar ti, cne e prishe me kto fjale? po moj xhan ku eshte teme per te diskutuar kjo? po perballemi perdite me kurva? po ca tju bejm ne atyre, ata kan trurin e vet ashtu ju pelqen te dalin ne shesh,neve na intereson te shohim veten tone se nese kta te tjerat dalin pa brek neve sna behet vone... apo te vjen keq per to? po jo moj xhan se edhe vet te ishe pjes e bigut e te degjoje apo te lexoje kto lloje fjalesh per veten do te ishe jashtezakonisht e acaruar dhe do ndiheshe mese me keq.. kshu qe mendohu njeher ? apo mos valle e kam un gabim? he cup e dashur behu e zgjuar sepse nese nuk i jep forca vetes ne nuk kemi cfare te te bejm..
  Po cfar thua te lutem ,eshte mir te kemi nje shoqeri till mendon ti ?mir ne nuk shkojm ti ndalim ne rrug apo ti peshtym ato por qeshtja eshte shum serjoze sepse nje femres te mbuluar, nese flasim personalisht per femra,po ju ndalohet mbulesa,pra nese nuk kemi te drejt te nderhym ne jeten e atyre se bejn sexy hapur e dalin nudo rruges,,, pse duhet ti perzihemi pra ne veshjen e nje femre se don me bart shami?te lutem gjerat aspak nuk jan transparent por cfar te bejm se njerzit mendojn se me lakuriqesi do hym ne evrop

 3. #23
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Ne shquhemi si popull qe paragjykojme. Deri diku normale do thoja un sepse nuk kemi shum vite larg nga regjimi i izoluar....
  Eshte nje dukuri qe prek cdo popull qe eshte ne rrugen e emancipimit. Dhe kur ky emancipim , ngaterrohet me konceptim degjenerim.....rezultatet jan kto qe shohim...
  Nuk na vjen mir kur i degjojme apo lexojme normale...sepse ndonejehr jan edhe ngjitese per brezat e rinj..... Po do vi nje dit ku realisht do ndergjegjesohemi qe jeta private e tjetrit mos te na bej me pershtypje....

 4. #24
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  kur e pash titullin e temes, thash kush paska gabu faqen web??

  Ti bre jaro nuk bon me shkrujt cdo sen ose me kopju cdo sen qe e sheh en internet e me qit ktu, se nuk osht mir... Une shkrimin ma nalt nuk jom ka hi me lexu, se ta thom sinqerisht, pritoj me lexu kaq gjat, po duke u bazu n'komentet ma nalt, kta kolegt i bjen me kon mir e ti gabim.

  Me t'mira.
  titull dryshe mund te quhet edhe ''kontroll i mendjes'' mirpo duhet te shkojm nga ajo se qfar mund te perfitojm nga kjo tem,ktu nuk ka diqka te jet gabim mirpo me shum keshillues se neser na duhet te martohemi me dike e nese shtin qfar do vajze ne shtepi mund edhe ta shkatrroj jeten veti

 5. #25
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Ne shquhemi si popull qe paragjykojme. Deri diku normale do thoja un sepse nuk kemi shum vite larg nga regjimi i izoluar....
  Eshte nje dukuri qe prek cdo popull qe eshte ne rrugen e emancipimit. Dhe kur ky emancipim , ngaterrohet me konceptim degjenerim.....rezultatet jan kto qe shohim...
  Nuk na vjen mir kur i degjojme apo lexojme normale...sepse ndonejehr jan edhe ngjitese per brezat e rinj..... Po do vi nje dit ku realisht do ndergjegjesohemi qe jeta private e tjetrit mos te na bej me pershtypje....
  ti nuk e kupton se kujt i thon jet private me ate publike, i ngaterron,,,aty flitet per gjera publike, qe ne njefar menyre te drejtperdrejt apo jo kane ndikim tek njerzit e thjesht,

 6. #26
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Po cfar thua te lutem ,eshte mir te kemi nje shoqeri till mendon ti ?mir ne nuk shkojm ti ndalim ne rrug apo ti peshtym ato por qeshtja eshte shum serjoze sepse nje femres te mbuluar, nese flasim personalisht per femra,po ju ndalohet mbulesa,pra nese nuk kemi te drejt te nderhym ne jeten e atyre se bejn sexy hapur e dalin nudo rruges,,, pse duhet ti perzihemi pra ne veshjen e nje femre se don me bart shami?te lutem gjerat aspak nuk jan transparent por cfar te bejm se njerzit mendojn se me lakuriqesi do hym ne evrop
  e ke then tamam, une quditem me faktin se si ka mundesi disa gra deputete te shkojn tek imami i bashkesis islame te kosoves e tė kerk0jn shkarkimin e hoxhen, kur ato gra nderhyn me votimin ne jeten private te disa vajzave tjera me votimin e ligjit kunder mbuleses ne shkolla, deri ne qe mas ka arritur paftyrisi e tyre

 7. #27
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Po cfar thua te lutem ,eshte mir te kemi nje shoqeri till mendon ti ?mir ne nuk shkojm ti ndalim ne rrug apo ti peshtym ato por qeshtja eshte shum serjoze sepse nje femres te mbuluar, nese flasim personalisht per femra,po ju ndalohet mbulesa,pra nese nuk kemi te drejt te nderhym ne jeten e atyre se bejn sexy hapur e dalin nudo rruges,,, pse duhet ti perzihemi pra ne veshjen e nje femre se don me bart shami?te lutem gjerat aspak nuk jan transparent por cfar te bejm se njerzit mendojn se me lakuriqesi do hym ne evrop
  o xhan nuk eshte aspak mire te kemi nje shoqeri te tille dhe madje un personalisht as nuk e pranoj, ne shoqerine time nuk ka kurva. pastaj une, ti edhe disa te tjere ktu jemi te gjith te veshur me brek... pastaj kto qe nuk kan aspak lidhje me ne akoma nuk jane hapur kembesh ne mes te qendres? po nuk jane vetem ne shqiperi kto o xhan joo.. ne jemi mbrapa shum.. pastaj lere europen edhe ameriken se ato qe ne 1950 nudo kan dal dhe ben femra si do vet e nuk pyesin familjen. kshu moj cupe e dashur ende sme ke kuptuar? e shikon me tema te tilla deri ku arrin puna te flasim per breke e gjera te kota..

 8. #28
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  ti nuk e kupton se kujt i thon jet private me ate publike, i ngaterron,,,aty flitet per gjera publike, qe ne njefar menyre te drejtperdrejt apo jo kane ndikim tek njerzit e thjesht,
  kurse ti ngaterron dicka tjeter . Te jesh indiferent sdo te thot qe e pranon dhe e quan dicka normale . Thjesht nuk i jep aq rendesi sepse pretendon se e ke aftesin per te mbrojtur veten....apo edhe femijet e tu neser pasneser...
  Kto dukuri skan filluar sot olsi. K***a ka pasur sa te duash edhe ne kohen e prinderve tane. Dhe fal perkushtimit , disiplines dhe kujdesit te tyre kan arritur te na percjellin edukaten dhe moralin qe sot kemi !

 9. #29
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  K***a ka pasur sa te duash edhe ne kohen e prinderve tane. !
  veq mos e harrojm faktin se ne kohen e gjagjit Enver ''edhe pulat kan dal me shamia''

 10. #30
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  e ke then tamam, une quditem me faktin se si ka mundesi disa gra deputete te shkojn tek imami i bashkesis islame te kosoves e tė kerk0jn shkarkimin e hoxhen, kur ato gra nderhyn me votimin kunder mbuleses ne shkolla, deri ne qe mas ka arritur paftyrisi e tyre
  Po ato jan tilla femra te bordellave mund ta them lirisht,sepse ajo hapur po e mbron amoralitetin dhe nuk ka turp fare.Ajo femra nje dit do behet gruaj e vllait tend apo e jotja,e cfar pritet nga nje lavire? nuk eshte se bejm thashethem ketu per X femren por keto jan ne shumic e femra e mbuluar po privohet nga shkolla kur ajo eshte e mir per femilje dhe shoqeri,kjo qeshtj duhet te na shqetsoj se neser pasneser edhe femia hyn mund ta ndjek ate rrug

 11. #31
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  kurse ti ngaterron dicka tjeter . Te jesh indiferent sdo te thot qe e pranon dhe e quan dicka normale . Thjesht nuk i jep aq rendesi sepse pretendon se e ke aftesin per te mbrojtur veten....apo edhe femijet e tu neser pasneser...
  Kto dukuri skan filluar sot olsi. K***a ka pasur sa te duash edhe ne kohen e prinderve tane. Dhe fal perkushtimit , disiplines dhe kujdesit te tyre kan arritur te na percjellin edukaten dhe moralin qe sot kemi !
  ti njeher thua jane thashetheme nuk duhet te meremi me jeten e tjetrit, njeher thua nuk me ngjalll interes , tani thua nuk i jap rendesi.

  dhe nqs ka pas nuk ka qen keshtu si sot, kaqe degjenerim. po flasim per kohen e stome

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Po ato jan tilla femra te bordellave mund ta them lirisht,sepse ajo hapur po e mbron amoralitetin dhe nuk ka turp fare.Ajo femra nje dit do behet gruaj e vllait tend apo e jotja,e cfar pritet nga nje lavire? nuk eshte se bejm thashethem ketu per X femren por keto jan ne shumic e femra e mbuluar po privohet nga shkolla kur ajo eshte e mir per femilje dhe shoqeri,kjo qeshtj duhet te na shqetsoj se neser pasneser edhe femia hyn mund ta ndjek ate rrug

  me ty jam shum dakord

 12. #32
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  veq mos e harrojm faktin se ne kohen e gjagjit Enver ''edhe pulat kan dal me shamia''
  Ti vllai dashur vazhdo me fjalet e urta te facebookut.. vertet "xhaxhi enveri jo "gjagji" se nuk eshte gjell me papate apo domate.. vertet ka plas ligjin e fort por kur gruas i kruhej do e gjente 1 menyre nga 100 per te shkuar me nje djale.

 13. #33
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  Ti vllai dashur vazhdo me fjalet e urta te facebookut.. vertet "xhaxhi enveri jo "gjagji" se nuk eshte gjell me papate apo domate.. vertet ka plas ligjin e fort por kur gruas i kruhej do e gjente 1 menyre nga 100 per te shkuar me nje djale.
  nuk ke nevoj te mi permirsosh mua fjalet se nuk je ketu ndonje komisjon gjuhsor..

 14. #34
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  fjalen thashetheme se permenda askund
  kurse pjesen tjeter...e argumentova me siper......dhe sdua te riperserise veten...
  nje dukuri , kur vjen per here te pare....ben buje....
  me von shnderrohet ne dicka te zakonshme ,qe ste ben me pershtypje...

 15. #35
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  o xhan nuk eshte aspak mire te kemi nje shoqeri te tille dhe madje un personalisht as nuk e pranoj, ne shoqerine time nuk ka kurva. pastaj une, ti edhe disa te tjere ktu jemi te gjith te veshur me brek... pastaj kto qe nuk kan aspak lidhje me ne akoma nuk jane hapur kembesh ne mes te qendres? po nuk jane vetem ne shqiperi kto o xhan joo.. ne jemi mbrapa shum.. pastaj lere europen edhe ameriken se ato qe ne 1950 nudo kan dal dhe ben femra si do vet e nuk pyesin familjen. kshu moj cupe e dashur ende sme ke kuptuar? e shikon me tema te tilla deri ku arrin puna te flasim per breke e gjera te kota..
  Po mir ne po flasim per problemin ton se neser pasneser edhe nje shkall me te ulet do bin femrat shqiptare ,se keto te gjorat thon nese del nje femer ne usa pse mos te dal un, ketu eshte problemi se po kopjohet e keqja dhe po mbillet ne shoqerin ton, ja shiko ''vipat ''tano psh si kan dal ne nje evenimet jo shum te rendesishm ,duke pas parasyshe evenimente se behen ne amerik apo diku tjeter,ne jemi shqiptar dhe do gjera nuk na kan hije aspak, mir ato po martohen me gjyshen , me vllain me qenin me macen e ne jemi shqiptar , mbase del dikush dhunon nje dhi por ta martoj asesi deri me tani , kam frik se neser pasneser do ja marrin dhe maqokun e labes (KET TE FUNDIT E THASH ME SHAKA MEQE FLASIM SI MIQ TE MIR KETU SHUMICA)

 16. #36
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  nuk ke nevoj te mi permirsosh mua fjalet se nuk je ketu ndonje komisjon gjuhsor..
  jo ne komision zgjedhor nuk jemi ktu jo.. por ju nuk pranoni as mesime dhe as keshilla ne te miren tuaj.. un se di kush ta paska dhene shkollen ty por jemi ne 2013 leku eshte leter po po ke te drejte nejse eshte puna jote vllai im bej cfare te duash ti as qe me intereson fare ti bashke me kte tjetrin qe merret me femra.. paskeni shum kohe per llafe e budalliqe te kota ju hajt beni cfare te doni as mos me beni me reply se nuk kam nerva te merrem me ju.. OKEJ? besoj u mora vesh me te dy.

 17. #37
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Po ato jan tilla femra te bordellave mund ta them lirisht,sepse ajo hapur po e mbron amoralitetin dhe nuk ka turp fare.Ajo femra nje dit do behet gruaj e vllait tend apo e jotja,e cfar pritet nga nje lavire? nuk eshte se bejm thashethem ketu per X femren por keto jan ne shumic e femra e mbuluar po privohet nga shkolla kur ajo eshte e mir per femilje dhe shoqeri,kjo qeshtj duhet te na shqetsoj se neser pasneser edhe femia hyn mund ta ndjek ate rrug
  per pjesen e ndalimit te shkolles per vajzat e mbuluara jam dakort ,,dhe kte e kemi diskutuar edhe ne nje teme tjeter .
  dhe nuk paragjykoj aspak fen per nismat qe merr per ta reduktuar sadopak shpejtesin e perhapjes se ktyre fenomeneve ( se per ta zhdukur as qe behet fjale )
  por thjesht me duket e tepert te rrim e te diskutojme per menyren se si zgjedh te jetoj nje x person.
  Nese ti pretendon se ke vlera....ather mbroji me fanatizem dhe percillja femijeve te tu. Se cf ndodh rreth e rrotull , nuk eshte puna jote...

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  jo ne komision zgjedhor nuk jemi ktu jo.. por ju nuk pranoni as mesime dhe as keshilla ne te miren tuaj.. un se di kush ta paska dhene shkollen ty por jemi ne 2013 leku eshte leter po po ke te drejte nejse eshte puna jote vllai im bej cfare te duash ti as qe me intereson fare ti bashke me kte tjetrin qe merret me femra.. paskeni shum kohe per llafe e budalliqe te kota ju hajt beni cfare te doni as mos me beni me reply se nuk kam nerva te merrem me ju.. OKEJ? besoj u mora vesh me te dy.
  o nevriku.....cke qe nxehesh
  ckuptim ka te mendonim te ter njesoj : ktu esht e bukura e nje diskutimi...
  calm down

 18. #38
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  per pjesen e ndalimit te shkolles per vajzat e mbuluara jam dakort ,,dhe kte e kemi diskutuar edhe ne nje teme tjeter .
  dhe nuk paragjykoj aspak fen per nismat qe merr per ta reduktuar sadopak shpejtesin e perhapjes se ktyre fenomeneve ( se per ta zhdukur as qe behet fjale )
  por thjesht me duket e tepert te rrim e te diskutojme per menyren se si zgjedh te jetoj nje x person.
  Nese ti pretendon se ke vlera....ather mbroji me fanatizem dhe percillja femijeve te tu. Se cf ndodh rreth e rrotull , nuk eshte puna jote...
  Labe kjo eshte pjes e kesaj shoqerie ,deshem apo jo ne duhet te diskutojm ket qeshtje shum te ndjeshm dhe serjoze.sado te mundohesh ti ta edukosh femien tend ne frymen tende ai do atakon me nje shoqeri till ne mos ne rrug ne shkoll, ti nuk mund ti rrish tani si detektiv 24;00 ore mbi kok,rinia shqiptare cdo dit e me shum eshte duke dal jasht normales, pe marim shembell nje kengetar rep se ben kenge siq eshte unikatili , ti ndegjosh ti ate teks se cfar fjal banale ka do thuash kjo esht kulmi i njeriut injorant! e lere me sa fansa ka ky grup,

 19. #39
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  jo ne komision zgjedhor nuk jemi ktu jo.. por ju nuk pranoni as mesime dhe as keshilla ne te miren tuaj.. un se di kush ta paska dhene shkollen ty por jemi ne 2013 leku eshte leter po po ke te drejte nejse eshte puna jote vllai im bej cfare te duash ti as qe me intereson fare ti bashke me kte tjetrin qe merret me femra.. paskeni shum kohe per llafe e budalliqe te kota ju hajt beni cfare te doni as mos me beni me reply se nuk kam nerva te merrem me ju.. OKEJ? besoj u mora vesh me te dy.
  nuk i marr keshillat nga gjithkush une jo, e se kam shkoll une? sigurisht se kam me shum se ti, me qfar merrem esht problem imi. Ketu ne forum nuk kam hyr te kerkoj femra se per kete jam i sigurt se mund ta bej tjeter kund e as te merrem me budallaki, kujtoj se je ai i pari qe me Replikove por sido qe te jet mund te uroj nje nat te mir

 20. #40
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Labe kjo eshte pjes e kesaj shoqerie ,deshem apo jo ne duhet te diskutojm ket qeshtje shum te ndjeshm dhe serjoze.sado te mundohesh ti ta edukosh femien tend ne frymen tende ai do atakon me nje shoqeri till ne mos ne rrug ne shkoll, ti nuk mund ti rrish tani si detektiv 24;00 ore mbi kok,rinia shqiptare cdo dit e me shum eshte duke dal jasht normales, pe marim shembell nje kengetar rep se ben kenge siq eshte unikatili , ti ndegjosh ti ate teks se cfar fjal banale ka do thuash kjo esht kulmi i njeriut injorant! e lere me sa fansa ka ky grup,
  O motra , foli sa te duash ti nje femre te till , nuk ka per te kthyer rrug ajo , hiqe mendsh !!
  Kur isha ne gjimnaz , 70 % e vajzave ishin shuuum te levizura.....cf me ndodhi mua ?????? asgje. Dhe jo per merit timen , por te prinderve te mi . Dhe nuk qendron puna qe ti te shnderrohesh ne dedektiv te femijes....po ta edukosh....
  Ti neser mund te jesh ne nje shtet tjeter , shum me te emancipuar se shqiperia. E do perballesh me dukuri e fenomene shum me friksuese se sa ktu ...ndaj eshte mir qe te ndergjegjesohesh se nje shoqeri e mire e ka bazen tek familja e mire. Jepe kontributin tend pikerisht tek kjo e fundit.... sepse ne kte forem qe pretendon nuk ke shance te ndryshosh gje ...

  jemi i njejti popull qe ka qen ktu e 20 vite me pare...vetem per shkak te ktyre paragjykimeve....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Fakte e kuriozitete mbi gjumin
  Nga olsii nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-11-2012, 07:19 PM
 2. Shkrimi i Filip Ēakulit mbi Realitetin Shqiptar
  Nga ReniX nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-06-2012, 06:37 PM
 3. 15 Kuriozitete dhe Fakte mbi Dashurine
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 17-04-2011, 08:49 PM
 4. Fakte Shkencore
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-04-2009, 11:36 PM
 5. Cameria, Histori dhe fakte
  Nga daku323 nė forum Historia Shqiptare
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 08-03-2008, 04:42 PM