Histori fakte ''intriguese''


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 51 prej 51
 1. #41
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  jo ne komision zgjedhor nuk jemi ktu jo.. por ju nuk pranoni as mesime dhe as keshilla ne te miren tuaj.. un se di kush ta paska dhene shkollen ty por jemi ne 2013 leku eshte leter po po ke te drejte nejse eshte puna jote vllai im bej cfare te duash ti as qe me intereson fare ti bashke me kte tjetrin qe merret me femra.. paskeni shum kohe per llafe e budalliqe te kota ju hajt beni cfare te doni as mos me beni me reply se nuk kam nerva te merrem me ju.. OKEJ? besoj u mora vesh me te dy.
  ti kur replikon vet i pari mos na thuaj neve qe skam nerva te merem me ju, se nuk i intereson njeri ke apo ske ti nerva.

  dhe bej kujdes kur flet se shte her e dyt qe ofendon, dhe pastaj vjen na ben si cun i sejellshem

 2. #42
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  nuk i marr keshillat nga gjithkush une jo, e se kam shkoll une? sigurisht se kam me shum se ti, me qfar merrem esht problem imi. Ketu ne forum nuk kam hyr te kerkoj femra se per kete jam i sigurt se mund ta bej tjeter kund e as te merrem me budallaki, kujtoj se je ai i pari qe me Replikove por sido qe te jet mund te uroj nje nat te mir
  Ore adoleshent je ti apo jo? se nuk po merremi vesh me duket..? ti as qe me di emrin mua e jo me te dish sa shkolle kam un, fol drejte thuaj ate qe eshte e jo tja futesh kot sipas mendjes tende edhe njerzit fluturojn e jo vetem zogjte nuk te tha kush ty qe ke hyr ne forum te kerkosh femrat lexo mire hapi syte dhe nese ke shkolle kaq te madhe at'her patjeter qe duhet te kesh syze po si duket te qenkan verbuar dhe duhen te reja per te lexuar qarte,paster dhe pa gabime.. mos me bej mua ate te mirin "sidoqoft te uroj nje nate te mire" te na dalesh ktu ti "The Boss" se i kam bo para teje un ato... pastaj flasin vet fjalet nuk eshte nevoja ti komentosh.. e fundit qe do kerkoja nga ty eshte: a ka mundesi te mos me besh me reply ti shiko punen tende e un timen.. nese jo vazhdo pra se paske oreks.. NATEN.

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  ti kur replikon vet i pari mos na thuaj neve qe skam nerva te merem me ju, se nuk i intereson njeri ke apo ske ti nerva.

  dhe bej kujdes kur flet se shte her e dyt qe ofendon, dhe pastaj vjen na ben si cun i sejellshem
  Ty ste ka ofenduar askush dhe un femrat nuk i ofendoj.. ti vllai im ske pune fare me mua shiko shif merru me ndonje gje tjeter, kete presionin mbaje per vete edhe mos e zgjate me shum shiko punen tate dhe un timen kaq...

 3. #43
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  o albano , me fal qe po nderhy , po ske pse i shton diskutimit te tilla tonalitete......
  ne momentin qe ste perputhet mendimi me dike...nese ske aftesin per ta argumentuar qetesisht ,athere smbrapsu....pa kaluar ne banalitete te teperta...

 4. #44
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  O motra , foli sa te duash ti nje femre te till , nuk ka per te kthyer rrug ajo , hiqe mendsh !!
  Kur isha ne gjimnaz , 70 % e vajzave ishin shuuum te levizura.....cf me ndodhi mua ?????? asgje. Dhe jo per merit timen , por te prinderve te mi . Dhe nuk qendron puna qe ti te shnderrohesh ne dedektiv te femijes....po ta edukosh....
  Ti neser mund te jesh ne nje shtet tjeter , shum me te emancipuar se shqiperia. E do perballesh me dukuri e fenomene shum me friksuese se sa ktu ...ndaj eshte mir qe te ndergjegjesohesh se nje shoqeri e mire e ka bazen tek familja e mire. Jepe kontributin tend pikerisht tek kjo e fundit.... sepse ne kte forem qe pretendon nuk ke shance te ndryshosh gje ...

  jemi i njejti popull qe ka qen ktu e 20 vite me pare...vetem per shkak te ktyre paragjykimeve....
  Po pikrisht per ket them ,se ne jemi shqipar dhe duhet te tregojm venten kudo qe te shkojm, thash me lart atyre ne eu nuk ju ben pershtypje farefisi apo qe eshte e ndaluar te martohesh me kafsh, me rendesi thot e dua dhe mbaron puna, e tek ne kurr nuk ka qen ky mentaliteti, nuk them se ka pas cdo her shoqeri te paster po ato kan qen vete me pikatore e tani cdo dit e me shum po forrmohet nje ujvar.

 5. #45
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Po pikrisht per ket them ,se ne jemi shqipar dhe duhet te tregojm venten kudo qe te shkojm, thash me lart atyre ne eu nuk ju ben pershtypje farefisi apo qe eshte e ndaluar te martohesh me kafsh, me rendesi thot e dua dhe mbaron puna, e tek ne kurr nuk ka qen ky mentaliteti, nuk them se ka pas cdo her shoqeri te paster po ato kan qen vete me pikatore e tani cdo dit e me shum po forrmohet nje ujvar.
  sa per ate pun...namin qe kan len shqiptaret neper bot...sbesoj ta ket len ndonje tjeter
  vet ne ktu ne forum , kemi lexuar nje teme ku thuhej qe pj derrmuese e vajzave shqiprare kryejn kontaktin e par seksual qe ne moshen 13 vjecare ! e per ta ndryshuar kte , smund te bej gje shoqeria.....por familja....

 6. #46
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  Ore adoleshent je ti apo jo? se nuk po merremi vesh me duket..? ti as qe me di emrin mua e jo me te dish sa shkolle kam un, fol drejte thuaj ate qe eshte e jo tja futesh kot sipas mendjes tende edhe njerzit fluturojn e jo vetem zogjte nuk te tha kush ty qe ke hyr ne forum te kerkosh femrat lexo mire hapi syte dhe nese ke shkolle kaq te madhe at'her patjeter qe duhet te kesh syze po si duket te qenkan verbuar dhe duhen te reja per te lexuar qarte,paster dhe pa gabime.. mos me bej mua ate te mirin "sidoqoft te uroj nje nate te mire" te na dalesh ktu ti "The Boss" se i kam bo para teje un ato... pastaj flasin vet fjalet nuk eshte nevoja ti komentosh.. e fundit qe do kerkoja nga ty eshte: a ka mundesi te mos me besh me reply ti shiko punen tende e un timen.. nese jo vazhdo pra se paske oreks..
  nje fjal e urt thot ''kur ske argumente fillo ta shash'' kete nivel je ra edhe ti, kapesh per fjalve te mia pa asnje argument, esht e treta qe perdor nje gjuh te rrugaqave keshtu po me doket edhe koke , ato fjalet rreth femrave ishin per ty i nderuar e nese ske aftesi per me i kuptue sesht faj i jem, nuk po due ma shum me vashdue me ty se kumedit ku ndalem, veq edhe 1her te uroj nje nat te mir

 7. #47
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  nje fjal e urt thot ''kur ske argumente fillo ta shash'' kete nivel je ra edhe ti, kapesh per fjalve te mia pa asnje argument, esht e treta qe perdor nje gjuh te rrugaqave keshtu po me doket edhe koke , ato fjalet rreth femrave ishin per ty i nderuar e nese ske aftesi per me i kuptue sesht faj i jem, nuk po due ma shum me vashdue me ty se kumedit ku ndalem, veq edhe 1her te uroj nje nat te mir
  Ore ti a ka mundesi te pushosh? cfare argumenti nuk kam un? cfare thua ti? se mduket nuk qenke mire po flet perqart.. ku te kam shajt un ty? e mos me trego mua nivelin ti 12 vjecar ok? leje tani mos u bej femij boll me kaq mos e tepro.. sepse nuk ja vlen te lodhemi kot.. nuk ben te kapem me ty fije per pe.. me qe je me i vogel qe ketu po i them STOP vetes po ashtu edhe ty. Naten tani..

 8. #48
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  ore do i jepni drejtim muhabetit ju apo derdellisni kot

 9. #49
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  ore do i jepni drejtim muhabetit ju apo derdellisni kot
  o sa mire bere qe erdhe.. merru icik me kta se nje moshe keni..

 10. #50
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  Ore ti a ka mundesi te pushosh? cfare argumenti nuk kam un? cfare thua ti? se mduket nuk qenke mire po flet perqart.. ku te kam shajt un ty? e mos me trego mua nivelin ti 12 vjecar ok? leje tani mos u bej femij boll me kaq mos e tepro.. sepse nuk ja vlen te lodhemi kot.. nuk ben te kapem me ty fije per pe.. me qe je me i vogel qe ketu po i them STOP vetes po ashtu edhe ty. Naten tani..
  Nuk ke nevoj te me kallxosh mua a te filloj a te mbaroj se nuk je hiq kerkushi, ti nuk ke asnje argument si per temen si per mue fillove me kurgju hiq e me ofendime po kqyr mem shit men
  Edhe kur fillon mem repliku mos me kallxo a ke nerva se sosht kam han fort

 11. #51
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  e bet ket muhabet tamam si muhabeti po lereni,se nuk ka nxjer njeri gjalp nga pleshti.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

 1. Fakte e kuriozitete mbi gjumin
  Nga olsii nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-11-2012, 08:19 PM
 2. Shkrimi i Filip Ēakulit mbi Realitetin Shqiptar
  Nga ReniX nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-06-2012, 07:37 PM
 3. 15 Kuriozitete dhe Fakte mbi Dashurine
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 17-04-2011, 09:49 PM
 4. Fakte Shkencore
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-04-2009, 12:36 AM
 5. Cameria, Histori dhe fakte
  Nga daku323 nė forum Historia Shqiptare
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 08-03-2008, 05:42 PM