Magjia e botės ujore !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Foto Magjia e botės ujore !!

  Receta Gatimi

  Indonesia International Competition ka qene nje shfaqje e vertete e fotove me te mira te botes ujore, e gjithckaje qe rritet brenda saj. Shikoni pa koment fptot e realizuara.  Burimi: Panorama plus

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shum te bukura te gjitha, por ajo me ate peshkaqenin me goj hapur me pelqeu me se shumti! Mahnitese ne fakt ta shikosh ashtu ate krijese "vrasese"!

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  12
  Me tė vėrtetė pamje mahnitėse.

 4. #4
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  sa fiksim e kam te zhytem njeher kaqe thell dhe te shohe keshtu

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  edhe un e kam enderr boten nen ujore..... nje planet brenda planetit do thoja...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Magjia e ngjyrave dhe ndjenjat qė na shkaktojnė
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-08-2013, 11:21 PM
 2. Marveshja Shqiptaro Greke per kufijt ujore
  Nga argent nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-04-2011, 08:20 AM
 3. Mbrekulia e jetes nen ujore
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 15-03-2010, 04:46 PM
 4. Kompjuteri nen ujore
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-06-2008, 05:26 PM