Aktoret Shqiprare Te Humorit !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Wink Aktoret Shqiprare Te Humorit !!

  Receta Gatimi

  Sezoni i Portokallise dhe Apartamentit mbaroi ...dhe jam e bindur qe do ua u ndjejme mungesen te djelave !
  Cfare mendimi keni per aktoret tane te humorit ? Ju pelqen niveli i temave qe trajtojne ne batutat e tyre ne pergjithesi ?
  Dhe cili eshte i preferuari juaj...te cilin me zi prisni te dali ne skene ???

 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  shum te mir jan, megjithese ne portokalli ka edhe banalitet, shum her jane kritikuar per kete gje, por ne pergjisi me pelqejn te ter keta, edhe ky al-pazar shum i bukur, do na mungoj

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  1 gabim i vogel tek titulli, nuk para i kam ndejk kohet e fundit per arsye emigrimi gjat orarit te trasmetimit , disa shkeputje i shikoja ne youtube, Gazmend Paja mendoj se ka talent

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ku e pe o i uruar...dhe ne 2 te nates si shtiz shikimin ...

  Cuditerisht...qe pas ikjes se Agronit nga portokallia , dhe Ermalit nga apartamenti .....pritej qe te kishte ulje shikuesherie po ne fakt ndodhi e kunderta...
  Me pelqejn shum te dyja......po pak me shum apartamenti , sepse neper situata fusin edhe batuta spontane qe u kan shum lezet...

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  1 gabim i vogel tek titulli, nuk para i kam ndejk kohet e fundit per arsye emigrimi gjat orarit te trasmetimit , disa shkeputje i shikoja ne youtube, Gazmend Paja mendoj se ka talent
  Eshte ai qe luante "Doktorin" dhe "Melamin Beratin" ne Portokalli? Nese po, edhe mua me pelqen shum

  Ka edhe te tjere qe sjellin dicka aty tek Portokalli, por me se shumti ky!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dini tė bėni shaka? Horoskopi zbulon sensin tuaj tė humorit !!
  Nga labja nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-09-2012, 06:20 PM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-01-2011, 12:45 AM