Receta Gatimi

Per ty edhe 1000 her te tjera


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 22 prej 22
 1. #21
  i/e rregjistruar 10% Maska e mi ra
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  mos e ke fjalen per dicka te till ? se edhe mua ma ka thene dikush dikur .... hahaha
  pooooooo.....ai dikush ka dit kujt ja ka shkruajt kam pershtypjen

 2. #22
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Shume teme interesante...tani kuptohet qe ne baze te c'do sakrifice qendron familja personat e afert....

  por dashurine apo ndjenjen me te fort mes 2 njerzeve...(duke anashkaluar planin familjar)....per mua shkon tek njeriu im i shtrenjt kjo

  shprehje...."per ty edhe 1000 here te tjera"...sepse e adhuroj ne c'do cm te karakterit te tij...te personit te tij...ate qe ai percjell tek une...askush nuk ka mundur dot...te me dhuroj gezim dhe lot ne te njeten kohe....emri...ajri qe ai ka percuar tek une...me pak fjale jep jete...nuk di...nuk di me fjale te tjera....di vetem te them...se e dua dhe do ta dua gjithe jeten time...deri ne frymen e fundit!.....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. ~|~Poligrafiksi edhe 100 vite te tjera ~|~
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 14-10-2008, 07:02 PM
 2. "~Edhe 125 vite te tjera ReniX~"
  Nga Alb-Angel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 13-02-2008, 04:40 PM
 3. ~|~Edhe 100 vite te tjera Poligrafiksi~|~
  Nga Alb-Angel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 05-10-2007, 07:31 PM