Then and Now


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Wink Then and Now

  Receta Gatimi

  Kthim ne kohe ...
  Nuk e di nese eshte diku tjeter kjo teme , po me pelyen shum kto foto , e sdija ku ti postoja tjeter , vecse te hapja nje teme tjeter

  Ide shum te bukura per tu rikthyer edhe njehere pas ne femijeri !

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sa te bukura me kujtojne fotot e mia me familjen por sidomosh me shoqete mia kemi te tilla foto bashke qe nga kopshti,ne shkolle,gjimnaz e tani ne fakultet sa kujtime....

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  me kujtohet edhe mua qe eshte hapur kjo tema me pare ne forum, por ku se di! Lol!

  Ehh shum bukur keshtu, edhe nostalgjike! :$

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Kjo teknik quhet then and now dhe me pelqen shum

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Kjo teknik quhet then and now dhe me pelqen shum
  ky do ishte titulli i duhur . E ndryshon dot ?
  edhe mua me pelqen shum...po ktu ne shqiperi nuk i praktikojm shum kto.
  jasht shtetit i bejn video bebit qe kur eshte ne bark...dhe vit pas viti..... sa bukur kur i shikon pas 20 vjetesh pershembull

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e mi ra
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  uaaa sa kam qesh shume te bukura vertet .....kujtimet kan me vler kur u bashkangjitet e tashmja !!sa kam qesh me ate foton kur personat kan dal me bizhama .... ifundit qe dikur ishte me i shkurtri tani eshte me i gjati ...

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kurse ato vajzat tek vaska , mir qe nuk kan dal ne kembe kur kan qen te vogla ......

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e mi ra
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  kurse ato vajzat tek vaska , mir qe nuk kan dal ne kembe kur kan qen te vogla ......
  hahaha po per hire te kujtimeve ...dhe mund ta benin nje foto tj ....forc e zakonit moooo....sbesoji se do e kishin shume prb

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Shume interesante kėto fragmente!

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mi ra Lexo postimin
  hahaha po per hire te kujtimeve ...dhe mund ta benin nje foto tj ....forc e zakonit moooo....sbesoji se do e kishin shume prb
  Dhe un do isha fotografi

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e mi ra
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sa enderron o zot.....

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mi ra Lexo postimin
  sa enderron o zot.....

  Pse mos te enderrojm falas jan

 13. #13
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  nuk pash ndonje foto ketu une qe te kujton femijerin

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Sa interesant kto

+ Pėrgjigju tek Diskutimi