Receta Gatimi

Me ne fund erdhi rrugezgjidhja


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Me ne fund erdhi rrugezgjidhja

  PAs 8 VITESH PUSHTE ,,T, E PAS SHUMe LUTJESH PER ZOTIN NA ERDHI E SHUM PRITURA ,/?RRUGe ZGJIDHJE , ME NE fund do hyjme ne be, dhe ket zgjidhje e vetem pd ,././.por si nuk kane turp keta politikane ,po pse? tani pas 8 vitesh kujtohet ku lloj plehu per ju apo ne ,ahahaha mendimi juaj per ket politikan qe po udheheq vendin

 2. #2
  "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Vendndodhja
  world
  Postime
  128
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mos pyt me mir qe 8-vjet sala ka then do tiu jap nxenesve kredi me i vazhdu studimet e ky qellim nuk e realizoi + nje rrug shum e vogel ne rrethin e hasit me konkretisht ne krum eshte gropa gropa e nuk e ndreq kush por kjo qeveri kishte qen fort e poshter mizore se keqyr me ndreq naj gje vetem ne qytetet e medha e qytetet e vogla siq jemi ne nuk merr vesh ne to ,shkolla ku studiojn nxenesit tan ne has te shqiperi eshte shum e rreskapitur e nuk e ka riperpunu kush + rrugen qe na ka ba per me u lidh me kosoven e ka be per se dyti se herwen e par e kan punu me material te dobet vetem e vetem me fitu pare me shum e mos te flas me teper se po me rreshqet goja e flas naj fjal te piset klm gjith SHQIPETAREVE kudo qe ndodhen e mos harroni te bashkohemi me 23 qershor e ta rrezojm ket qeveri e ket pushtet .e le te vijn frym e re si psh LSI ...

 3. #3
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ezel Lexo postimin
  mos pyt me mir qe 8-vjet sala ka then do tiu jap nxenesve kredi me i vazhdu studimet e ky qellim nuk e realizoi + nje rrug shum e vogel ne rrethin e hasit me konkretisht ne krum eshte gropa gropa e nuk e ndreq kush por kjo qeveri kishte qen fort e poshter mizore se keqyr me ndreq naj gje vetem ne qytetet e medha e qytetet e vogla siq jemi ne nuk merr vesh ne to ,shkolla ku studiojn nxenesit tan ne has te shqiperi eshte shum e rreskapitur e nuk e ka riperpunu kush + rrugen qe na ka ba per me u lidh me kosoven e ka be per se dyti se herwen e par e kan punu me material te dobet vetem e vetem me fitu pare me shum e mos te flas me teper se po me rreshqet goja e flas naj fjal te piset klm gjith SHQIPETAREVE kudo qe ndodhen e mos harroni te bashkohemi me 23 qershor e ta rrezojm ket qeveri e ket pushtet .e le te vijn frym e re si psh LSI ...
  Ezel ti sikur ishe me saliun, paske ndryshuar mendje? mir e ke ber....shum te drejt ke per ato qe ke then, megjithese shum pak.....sikur ta kishe thene edhe ate fjalen e pist pe saliun mir do ishte (shaka kjo )

 4. #4
  "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Vendndodhja
  world
  Postime
  128
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  e kot nuk thojn se mendja ndryshon edhe un duke e par situaten tani do te votoj kunder sali berishs

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ja na erdhi Vitin e Ri - Vjersha
  Nga ReniX nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 23-12-2012, 11:17 PM
 2. Iku “.com”, erdhi “.co”
  Nga ardona nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-07-2010, 04:46 PM
 3. Erdhi edhe Celina
  Nga Celina nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 29-03-2009, 02:49 PM
 4. Toc toc.....Erdhi dhe durrskja ne mesin tuaj!
  Nga Insomnia nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 20-04-2007, 12:39 AM