Dėrgo njė Recete Gatimi dhe fito 1 Tablet


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Thumbs up Dėrgo njė Recete Gatimi dhe fito 1 Tablet

  Receta Gatimi

  Faqja me Receta Gatimi - ArtiGatimit.com po zhvillon konkursin e radhės. Ne kėtė konkurs duke dėrguar njė recete gatimi me foto keni mundėsinė te fitoni disa ēmime.


  Vendi i pare fiton njė Tablet 7 polsh me sistem Android
  Vendi i dyte fiton njė set me grirės fruta perime
  Vendi i trete fiton njė perparese gatimi me shkrimin e faqes

  Lexo si tė marrėsh pjesė: http://www.artigatimit.com/2013/06/f...recete-gatimi/

 2. #2
  "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Vendndodhja
  world
  Postime
  128
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  faleminderit edhe per ket mundesi qe na keni dhen per te tregua se dim te gatuajm

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Une per te gatuar nuk di,di thjesht te provoj gatimin

  Iniciativ e bukur

 4. #4
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Interesante! Faleminderit

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Receta gatimi!
  Nga EMAUS nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 58
  Postimi i Fundit: 07-04-2013, 06:00 PM
 2. Fruta & Embėlsira: Strudel me Molle - Recete e Lehte
  Nga Receta Gatimi nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-02-2013, 08:15 PM
 3. Recetė pėr Google Chrome Pro
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-11-2010, 12:17 PM
 4. Receta Gatimi
  Nga Kampioni99 nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 27-09-2009, 11:30 AM
 5. Gatimi i vezėve
  Nga Lirenti nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-11-2006, 11:04 PM

Etiketat pėr kėtė Temė