Cili shte sms me e bukur qe keni marre ne telefonin tuaj?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 18 prej 18
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7

  Cili shte sms me e bukur qe keni marre ne telefonin tuaj?

  Receta Gatimi

  Sms jane menyra shume e shpeshte komunikimi prandaj ju ka ndodhur qe te jeni duke u marre me punet tuaja te dites ,dhe papritur ne telefon ju vjen nje sms qe jua bene diten me te bukur?

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Nuk e publikoj se ka tekst + 18 dhe ketu ka antar nen moshe

 3. #3
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Ka qene per ditlindjen time.....

 4. #4
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Ka qene per ditlindjen time.....
  DHe ka qen.....u befsh 100 vjec

 5. #5
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  DHe ka qen.....u befsh 100 vjec
  pse duhet te me acarosh gjithmone ti....hahahahaha jo po 1000 vjece......i poshter......nuk ta them...ke inat?....

 6. #6
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  pse duhet te me acarosh gjithmone ti....hahahahaha jo po 1000 vjece......i poshter......nuk ta them...ke inat?....
  he pse te vjen inat, apo se e gjeta

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Krediti juaj u mbush me 10 000 lek

 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Krediti juaj u mbush me 10 000 lek
  ahahahahahaha

  ēdo dite me vjen qe me ma ben diten e bukur , nje qe me beri te qesh ishte me nje video
  " Hej ti , po pra , ti bukuroshja ime ...mos e kthe koken se ty po t'flas , e di ēfare.... TE DUA" lool

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e inushja
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Vogelushja ime,dije se jetoj vetem per ty!!!

  Te dashuroj me shpirt dhe dhe marr fryme vetem per te te pare te lumtur ne cdo moment!!!

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga inushja Lexo postimin
  Vogelushja ime,dije se jetoj vetem per ty!!!

  Te dashuroj me shpirt dhe dhe marr fryme vetem per te te pare te lumtur ne cdo moment!!!
  ky inushe po qe ta bene diten me te bukur

 11. #11
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  he pse te vjen inat, apo se e gjeta
  ja ke fut kot olsen...u befsh 100 vjec e percmofsh dynjan te thone te gjithe....hahahahahhahahaha.....

  nuk ishte dicka materiale....por shpirterore....

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ehh... Ishin disa dikur, qe tash s'jane me...

 13. #13
  i/e rregjistruar 10% Maska e inushja
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  ky inushe po qe ta bene diten me te bukur
  po Ema,dhe une jam ndjere shume me fat qe kam marre nje mori sms te tilla,te shoqeruara pastaj dhe me tufa lulesh(qe i adhuroj) si dhe me dhurata shume te kendshme.

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Llogaria juaj u rimbush me 1000 lek

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  ahahahahahaha

  ēdo dite me vjen qe me ma ben diten e bukur , nje qe me beri te qesh ishte me nje video
  " Hej ti , po pra , ti bukuroshja ime ...mos e kthe koken se ty po t'flas , e di ēfare.... TE DUA" lool
  hahahahaha sa me pelqeu kjo !!!
  se kshu dedikime lidhjesh ke me thas sa te duash.....po te rrall jan ata qe vazhdojn i bejn edhe ne martese ...


  e cuditshme eshte qe , dje kish mesazhe qe i lexoje nga 1000 here...kurse sot as qe i mban mend fare.... Po edhe po te mbaja mend,,,jan ca gjera qe jan pak personale mendoj.

 16. #16
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  "me telefono tani urgjent,nese nuk me telefonon mua telefono ambulancen "

 17. #17
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  "me telefono tani urgjent,nese nuk me telefonon mua telefono ambulancen "
  hahaahaahahah dhe ca bere ti ?

 18. #18
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Mora zjarrfiksen .....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Sa puthje keni marre... ose dhene sot ? ?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 57
  Postimi i Fundit: 28-10-2014, 06:33 PM
 2. Cila ka qene dhurata me e bukur qe keni marre?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 23-07-2013, 05:06 PM
 3. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-05-2013, 03:22 PM
 4. Lirenti.com ne Telefonin tuaj
  Nga ReniX nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 11-03-2013, 12:49 AM
 5. 210 sfonde per telefonin tuaj
  Nga ReniX nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-03-2008, 07:59 PM